Sikilasma, vucut toparlama?

Bir senedir duzenli sporumu aksattim nerdeyse hic yapmiyacak sekilde. yogulunlukdan dolayi e kiloda aldim, vucudum kendinden gecmis gibi :/ hizlii sikilasmak icin onerileriniz nedir? Ve tekrar onerdiginiz sekilde baslarsam ne kadar surede ortalama sikilasirim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• insanity workout yaz internete... videoları izle... çok iyi programdır.. kadınlar için de ideal.. izle bir dön geri mesaja

1|0
    0|0
    • Ooff muhtesem gorunyor youtube da Chanel Insanity ye dustum sonuna kadar dayanirmiyim bilmiyorum ama iftardan sonar ne yapacagim belli oldu :) tsklr

• canım direk başlama.. rastgele değil o program.. bir sırası var.. sana yazarım hangi videolardan başlayacağını.. ben sportif biri olarak gördüğüm halde kendimi ağır gelmektedir o program... asla pes etme.. başlangıçta hareketlerin yapabildiğin kadarını yap. zamanla alışırsın ve unutma yanına çok su al.. egzersizde su çok önemlidir. ikincisi geç yatma bu seni hem güzel hem sportif yapmada işe yarar.. beslenme ile ilgili istersen tüyo verebilirim. kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 4

• evdede calısabılırsın yeterkı ıstıkrarı kaybetme bır senedır yapıyormussun neyı yapacagını bılıyorsundur

0|0
    0|0
    • fitness de aletlerle yapyordum daha sonar youtubdan acarak devam ettim ama aslinda sormak istedigim hangi spor step, bisiklet, kosu... veya evdeki harekeler mi

• kosu her zaman ıyıdır daha sonra gelıncede evde bolgeye gore hareketler yaparsınız

• bu böyle ezbere bilinebilecek bir şey değil vücudunun spora yatkınlığı filan önemli

0|0
    0|0
  • fitness iyi bir diyet yeterli derecede kardiyo tabi buda uzman birisinin destegını almalısın uzn uzn iş bu ıkı cümleyle özetlenemez sadece yol gösterilebilir

0|0
    0|0
  • Sıkı bir program hazırla ara verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...