Bıktım artık ya?

Arkadaşlar 3 yıldır fitness yapıyorum, bizim burası ilçe olduğu için fitness'a ilgi az yapan en fazla 78 bin insandan 150 200 kişi oda tüm salonları toplarsanız. Burada doğal kaynak suyu var biraz büyük işte aileler falan var ben çıkardım üstümü şort falan girdim suya kızlar erkekler falan bakıyor ya adam gibi yüzemedim bile gösteriş için yapan insanlardan değilim öyle olsa hoşuma giderdi ama gitmiyor fiziksel yapım şöyle 1.79 boyundayım 84-86 arası kiloyum yağ oranım %11-13 kol soğukken 42-43 tü sanırım o civarlar omuz 134 göğüsü bilmiyorum ama omuzuma eş gidiyor neredeyse belim omuzlarıma göre ince ölçüsünü bilmiyorum kalın bile olsa omuzlar geniş olduğundan ince duruyor six packım yok four pack var. Ne yapayım ben ya çıkmayayım mı bir yerlere gerçekten sıkıldım artık büyük şehirlere mi gitsem acaba?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da yalan ederim gelme boş ver :D tek olmak iyidir. burada herkes vücutçu artık vücuttan soğudum farklı olayım diye bıraktım :D
    http://i.hizliresim.com/z24rzR.jpg

0|0
    0|0
    • Bro senin omuzlar dar benim omuzlar geniş olduğu için daha dikkat çekiyorum milletimiz kasa değil büyüklüğe bakıyor sizin gibi insanlara saygım sonsuz :)

• Orada vücutçu olmadığı için "kasa değil hacme" bakılabilir ama burada sizin gibilere göz ucuyla bile bakmazlar hani şişip şişip sokağa dalmış tipler olarak geçer :D bizim gibi vücutlar her yerde yalan eder, göze hoş gelen bu yani yağsız fit.

Kızlar Ne Diyor 1

• burada hava atıyosun gibi geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aga bir benmiyim sporda gelişemeyen? :(

0|0
    0|0
  • gıt bnce buuyk sehre

0|0
    0|0
    • Gidicem ya fitness antrenörlüğü yapmak istiyorum zaten belge alıp işe girebilirim

Yükleniyor...