Pucca'nın kitabını okudunuz mu?

Pucca'nın kitabını okudum ve tamam hani edebi bişey değil zaten oda yazarım diye ortalarda gezmiyor kitap yazsada blogger bana göre. Neyse ben bu kafadan çatlak kişiliği merak ettim youtubeda bikaç videosuna baktım. o kadar küfür edilmişti yüzüne dişlerine orasına burasına.

ben şaşırdım açıkcası 'kitabını okudum ama böyle hayal etmemiştim vay senin a.. '' falan bu yorumlar nedir ya kadının tipi hayal ettiğin gibi çıkmadı diye ne bu artistlikler:S bana çok ilginç geldi ne yani kadın taş gibi olsa o yaptıkları gayet normal ama kadın hayallerindeki gibi güzel çıkmadığı için yaptığı şey kezbanlık sürtüklük bu nasıl bir kafa?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben de ilk kitabını okudum. Ve kafamdaki görüntüye -5 yakın. Yani çok uzak değil. O kızla o yorum yapanların %99u çıkamaz. Türk milleti erkeğinin çiğliği işte.. Küfür edecek, tükürecek, hakaret edecek, böyle motive oluyo.. Birini karalamadan rahat edemez. Birini günah keçisi ilan etmeden huzura eremez. Sokakta görsen sümüklü ergen, nette kaplan çita ve saire..

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O küfredenler de aynı paranın diğer yüzü. Sonuçta para aynı. Pucca'nın da temsilcisi olduğu çirkeflikler o kadar sıradanlaştı ki böyle şeylerin "fenomen" olması doğal sonuç. Hayali bir hayat öyküsüne her dönem tutan "terk eden erkek arkadaştan intikam oyunları" eklenmiş ve müthiş bir pazarlama başarısıyla birleşmiş. Kendisini terk eden, onunla hayat geçirmek istemeyen (ki geçirmek zorunda değil zaten, ayrılıyorsa anlaşamamış demek ki) bir erkeğin arkasından edilen çirkeflikler, hakaretler, "homoseksüel" söylentisi çıkarıp seksist bir yaklaşımla güya rezil ettiğini düşünmeler, asılsız suçlamalar ve bunun çok matah bir şeymiş gibi anlatılması, küçücük kızlara, 14-15 yaşındaki arayış içindeki kızlara "rol modeli" diye sunulmasını düşündükçe kusasım geliyor. Puccalar, Sözlükler, Bloglar, Tweetler, hepsi de çirkeflik, birilerini ezmek sindirmek üzerinden ilerliyor. "Sosyal medya" gençlerin bataklığıdır ve bu bataklıktaki "fenomen"lerin hiçbir değer taşımadığını, hazırdaki yozlaşmayı daha da derinleştirdiğini görebilenlere ne mutlu

0|0
    0|0
  • Kız güzel biri çıksaydı da; ulaşamayanların feryadı aynı olacaktı

Şu da var ki o tarz yazan birinin uzun süre kimliğini gizlemesi doğaldı

Böyle olacağını o da biliyordu

Ama şöhrete yenildi

Ünlü bir sözdür

İlk taşı en günasız olanınız atsın !

Hem eleştir ayıpla

Hem de okunma rekoru kırsın

Gerçek bu

0|0
    1|0
  • bunun yazdığı kitapsa hayatım oyunca okumamaya yemin ederim fırlamalıklarını övünerek anlatmış haspam

0|0
    0|0
  • Bizim türk halkının her zaman ki gibi kendini tatmin etmesi kültürsüz cahil insanlar sanalda kaplan kesiliyorlar sana ne kadının kaşından gözünden yazdığı yazılara bak sen ama anlamazlar ben bir erkek olarak bile bazen midem kaldırmıyor

0|0
    0|0
  • şimdi merak ettim baktım ne var ki tipinde ? :D

0|0
    0|0
  • sen youtube de ki küfürlere aldırış etme.hemen hemen bütün videoların antında küfür var.youtube bizim türk erkeklerinin küfür etme mekanı olmuş.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarla konuşurken bahsi geçmişti çok,sevmeyenler çoğunlukta bende.

Twitter'da ise daha çok zodyaklı ve ozguRugzo'yu severim ben.

0|0
    0|0
  • Gerçek bir nöron idmanı için gerçek yazarlar okurum..

0|0
    0|0
  • Abazanlık buna deniyor işte. Hatta bu hastalık boyutu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• terkeden sevgilisine saydırmak için twittera girmiş zaten.kitaplarını okumadım.ama taş bebek gibi hatun çıksa ayılıp bayılacaktı hepsi.

0|1
    0|0
  • Biliyorum,kitabını okumadım ama arkadaşım kitabından birkaç cümle okumuştu...

O birkaç cümle kitabın iyi ya da kötü olduğunu söylemeye yetmez ama çok anlamlı gelmişti bana.

0|1
    0|0
  • Toplum olarak bastirilmis duygulara ve ozguven konusunda eksikliklere sahip, dusunmeyi temel ihtiyac haline getirememis ve insanlari dis gorunusuyle yargilayip eksik bulma asagilama konusundan baska bir bokta kendini gelistirmemis olduklarindan bunlar.

1|0
    0|0
  • kitaplarının ikisini de okudum. eglenceli ama hikaye sürekli erkekler üzerinden dönüyor cogu zaman. insan ikinci kitabında sıkılıyor. hayatını yadırgamıyorum, onun yasadıklarını yasasam kim bilir nasıl bir karaktere dönüsürdüm bilemiyorum. kendine göre haklı sebepleri var ve kimse umrunda degil.

0|0
    0|0
  • biliyorum okudum twitter da hesabıda var

0|0
    0|0
  • ortalama bir kız yani, öyle sayıp sövecekleri bir durum yok ortada, erkekler salak ya

0|0
    0|0
  • Bilirim, okudum.

Sadece komik baska diyecek bir şey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...