Etrafıma uyum sağlayamıyorum. Bana ne önerirsiniz?

çevremde kendisini birşey sanan çok fazla insan var ,erkekler uçarı,insanları bozmaktan çekinmeyen tipler , kızlar işi gücü moda, yurt dışından aldıkları çantalar olan kendini beğenmiş insanlar.ben abartısı olmayan kendi halinde bir insanım,onlara göre utangaç kalıyorum .nasıl onları umursamadan ve kırmadan bu ortama uyum sağlayabilirim?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gosterilene anlatılana ve tavırlara he iyi de baska da tepki verme .

İstedikleri pohpohlanma yolu ile onemsenmek. Bunun utangaclıkla alakası yok , kendini esyayla tavırla tamamlanmıs hissetmiyorsun olay bu . İsine bak bosver , ne şirket sahipleri var ki ozel okullarda , cocukları iflasından en sonunda bunalıma girmis halde .. Bırak kendi eksiklerini tamamlasınlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Liseli onlar bacım takma kafana :)

0|1
    0|0
  • millet için karakterini değiştirme kendin ol herkes birisi olmuş zaten sen kendin olda sna o yakışsın..

0|0
    0|0
    • ama kendimi çok huzursuz ve yalnız hissediyorum bu şekilde ,notlarım düşüyor moralim bozuluyor

• takıntı yapılacak bir durum değil ki bende 1 seneden fazladır yanlızım umrumda olmuyor ..

• uzak dur o arkadaslarından kafa dengı senınle kafa yapısı aynı olan ınsanlarla samımı ol en ıyı uyum sağlama yolu budur

0|0
    0|0
  • sana uymayan veya uyamadığın toplumu terket derim.

0|0
    0|0
  • Takıl bize hayatını yaşa :D

0|0
    0|0
  • kendını bozmadan ve kımseye aldırmadan devam eet

0|0
    0|0
  • Yanında kalanın ya huyundan suyundan demişler.. ya bu deveyi güdücen ya bu diyardan gidecen :)

0|0
    0|0
  • yazık etme kendine.

0|0
    0|0
  • ya kendin ol yada onlardan ol tercıh senın

0|0
    0|0
  • etrafına uyum sağlamanı öneririm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bizim etrafımızdada var he de geç.

0|0
    0|0
  • Takma kafana sen onları bildiğin yoldan da şaşma.

0|0
    0|0
    • kendimi yalnız hissediyorum ve çok mutsuz oluyorum böyle de:( değişmiycem ki sadece nasıl idare edebilirim bu insanları öğrenmek istiyorum

• Dinlememeye çalış,kendin ol mümkünse sana benzeyen arkadaşlar edin canım,öyle ,insanlardan çok var.

• aynı durumdayım boş ver ortamı

0|0
    0|0
  • aynı bizim sınıftakiler gibi yani sinir bozucular ya

0|0
    0|0
    • idare edeyim vakit geçsin oturayım diyip ezilince de bütün hayatını ve kişiliğini etkiliyo,özgüvenini düşürüyo kesinlkle bi çözüm bulmalıyız

Yükleniyor...