Aranızda sınıf başkanlığı yapan var mı ?

Nasıl bi sınıfa başkanlık yaptınız ? Yoksa siz de o gıcık başkanlardan mısınız ? :D

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• 8. Sınıfta zorla başkan seçtiler :D

titanic'de leonardo dicaprio gbi sarı ve amerikan saçlarım vardı dikerdim.

Eteğim namaz eteği gibiydi. (uzundu) Bide çizme giyerdim karıs yer gözükmezdi.

Kızlar arma takardı ben erkek gibi kravat takardım.

Adım her Allah'ın günü bi kavgaya karışırdı..

Başkan seçilenler müdürün odasında toplandığında adam beni görünce kalbine iniyodu :D

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• ortaokul boyunca baskandm, lise boyunca yardmcıydm

Biraz gıcıktm sanırm ama sevilirdm üst üste seçtkllerine göre :)

0|1
    0|1
  • ilkokul'da beslenme kolu başkanıydım. :(( ortaokul ve lisede sınıf başkanı oldum. herkes kafasına göreydi <3

0|0
    0|0
  • ilkokul 4.sınıftayken yaptım.Gayet yanlış bir seçimdi:)Silik bi başkandım,sınıf beni yönetiyordu:D

0|1
    0|1
  • Cok havali bir baskandim ey gidi.

Butun pijler sanki bizim sinifa toplanmisti hatirliyorum.

İsimlerini tahtaya yazmak cok zevkliydi.

0|0
    0|1
  • 7.sınıfta yapmıstım

0|0
    0|0
  • okul hayatımın yarısı başkanlıkla geçti:D

1|0
    0|1
  • ben hiç secilemeyenlerdenim :D

0|0
    0|1
  • lisede 3 yıl başkanlık yaptım şuandaki kraliçeliğimin başlangıcı bu yıllardır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Okul hayatım boyunca hep başkandım, Sürekli adaletli davranmaya dikkat ederdim, Ama arkadaşlarımdan birisini affedecek sem tüm sınıf bundan faydalanırdı.. =)

1|0
    0|0
    • Hocam nasl katlandın o kadar sene başkanlığa :D

• Ben yapmak istemiyorum dedikçe, hep ısrar ediyordu hocalarımızda arkadaşlarımızda sağ olsunlar severlerdi bizi =)

• Konuşanlar listesine girmemek için ne kadar uğraşsamda ilk 3 e mutlaka girerdim adi başkanlar

0|0
    0|0
  • bizim öğretmenler, dakika tutu pbize yazı okuturdu 1.ci olan başkan 2.ci olan yardımcı idi, ilk okul 1. ve 2de başkandım ölee ardından küfür edilecek hiç bişi yapmadım

bide 7 ve 8.ci sınıfta ondada gruba hakim olan yani sınıfın susmasını sağlıyabilen biri olarak ben seçildim, çok sevindim artık ismim tahtada yazılması imkansız idi :)

0|0
    0|0
  • Başkan yardımcılığı yapmışlığım var. o_O ama sınıfta emir komuta bendeydi.

0|0
    0|0
  • işte bizim sınıfın çobanıda bendim zamanında reis derlerdi bana övünmek gibi olmasında çok kral başkandım fiş imha etme olayları falan hep benden sorulurdu :D

0|0
    0|0
  • ben yaptım cok gıcık oluyorsun elınde degıl o baskanlık senı ıstemeden gıcık yapıyor :)

0|0
    0|0
  • 2nci siniftan 5inci sinifa kadar baskandim. Baktik ki, bu baskanlik olacak is degil, gunun nobetcisi baskan ve yardimcisi oldu. Amele olmayan kismi icin de, sinif temsilciydim.

0|0
    0|0
  • beni bir kere başkan yaptılar 2 gün sonra öğretmen beni dövüp başkanlığı elimden aldı. sebebi ise sınıfta kola kutusuyla maç yapmayı serbest bırakmış olmam. özgürlükçü bir başkandım ama sistem çok güçlüydü yenik düştüm

0|0
    0|0
  • İlkokul 4 ve orta 3'te sınıf başkanlığı yapmıştım.

İlkokul 5'te de başkan yardımcısının yardımcısıydım. Ne gerek varsa... :)

0|0
    0|0
  • lab ahmet gördüm seni konuştun yazıyorum dahtaya selin kapat o çeneni gamze mervenin saçını çekme ali topu at

0|0
    0|0
  • Genelde tahtaya yazılan şımaranlar listesinin baş padişahiydim

0|0
    0|0
  • Sen baskasin baskanim <3

0|0
    0|0
  • sınıf hocam istedi diye oldum adaylığımı koymadan :D

0|0
    0|0
  • Orta okulda başkan yardımcısıydım. Arkadaşlarıma hep torpil çekiyordum