En yakın arkadaşınız ve sevgilinizi yakaladınız mı?

en yakın arkadaşınızı sevgilinizle yakaladınız naparsınız yada öyle bişey başına gelen varmı?

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• en yakın arkadsım sevgilime sana vermek istiyorum demiş bunu bana sevgilim söyledi ondan önce zaten aramızı bozamya çalıştı bana iftira attı bende o gün biletini kestim bunu duydukttan sonra da gidip ona birşey söylemedm bukdar basit bir tabir kullanan insanla ne benim ne de erkek arkadsımın işi olmaz onun gibi çirkefleşmedm

0|0
    0|0
    • bence çok doğru yapmışsın eski arkadaşın çok karakteri bozuk biriymiş gerçekten

• evet öyleymiş :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Şarkıcı İzel 'in suratı o yüzden öyle kalmış :/ Allah kimseye yaşatmasın ...

0|0
    0|0
  • Yapacak pek birşey kalmamış demektir. Verilen tüm sıfatlar geri alınıp Allah'a havale etmek yeterli olur... :)

0|0
    0|0
  • karaktersiz insanlarla arkadaşlık etmem o yüzden başıma da gelmedi

1|0
    0|0
  • Genelde tanıştırmıyorum ama oldu varsayarsak, tek kelime etmeden ikisinide hayatımdan çıkarırım. Kendi utançlarıyla boğulsunlar.

0|0
    0|0
  • olmadı.. olmadı biliyoz.. inşallah öledri...

0|0
    0|0
  • arkadaşını iyi seçeceksin ben erkek arkadaşım olsa onu kız arkadaşımla pek görüştürmek istemezdim çünkü çoğuna güvenmiyorum aslında insanlara güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • gebertirim uleynnnn

0|0
    0|0
  • demek öyle al turşusunu kur derim.o onu yaptıktan sonra işim olmaz.biri gideeeer biri geliiiir erkekler düşünsün bizim için hava hoş ve bol güneşli

0|0
    0|0
    • öle diosun yanii...:)

• kesinlikle.ben erkek peşinde koşmam onlar benim peşimde.baktım her cevaptan sonra oltaya bir erkek takılıyor arkadaşlık teklifi geliyor.kızlar niye yollamıyor? boşa yollamayın beyler eklemeyeceeeeem

• hayır gelmedı gelmesınde.

0|0
    0|0
  • Mal miyim ben oyle bir iletidim kurduklarini farketmeyecek.

Bakisindan anlarim adamin.

0|0
    0|0
  • eden bulurmuş hiçbişi yapmam o durumda verdiğim değere acırım ve Allah ıslah etsin derim..

0|0
    0|0
  • Elden bişey gelmez ama bana da lanet olsun derim.

0|0
    0|0
  • Ünlemli olarak kaşlarımı çatarım.

0|0
    0|0
  • bu sadece arkadşını veya sevgilisini tam olarak tanımayanların ve güvenmeyenlerin başına gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hayatıma cok kız girebilirdi ama aşkı yaşadıgım bana güvenen bir sevgilim oldugunda onu hiç aldatmadım gerçi bekarız şu anda :)

0|0
    0|0
  • 2 tane mayası bozuğun birini sevgili diğerini en iyi arkadaş yapıyorsam bende vardır bi mallık der gidip atarım kendimi camdan aşağı ne yapacağım başka.

0|0
    0|0
  • söverim..feci feci

0|0
    0|0
  • öyle bi durumda olmadım hiç

0|0
    0|0
  • Yakalamadım. Zaten öyle bir şey yapacak insan en yakın arkadaşım olamaz.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımı ve sevgilimi yan yana getirmediğim için böyle bir sorunum olmaz.

0|0
    0|0
  • Yalkalamadım

0|0
    0|0
  • Kendime kızarım. Düzgün insanları seçememişim derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...