Çalışanlarımın eşleriyle beraber oldum.

Şirketimde çalışanlarımın eşleriyle az bir sohbetimiz olmamıza rağmen bana numaralarını verenler oldu bende kısa süreli bir ilişki yaşadım bundan eşimin haberi hiç olmadı hissetmedi bile ama kadınların bu huyunu anlamadım neden yapıyorlar bunu ? benim aklımı çeldiler resmen , şu an yaptıkalarımdan dolayı biraz pişmanlığım var oda eşimin artık bana çekici gelmemesi yüzünden

Güncellemeler:
Burada konu ben değilim konu kadınalar niye bana yakınlaştı onu soruyorum , ee sende gitmeseydin diyeceksiniz ama ne yapayım sıkıcı geliyor evlilik hayatı bana

0|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• Eşinin çekici gelmemesi mi? Sen acaba ona çekici geliyormusun ? Kendine hiç baktın mı ?

Rezilsiniz hepiniz...

3|0
    0|0
    • Ya anlatsam anlıyamazsınız eşim çok saldı kendini ne yapabilirim benimde hala heyecanlarım bitmedi

• bence hemen sabah dene .yoksa uzatma .olan çocuklarınıza olur. senden nefret etmelerini istemiyorsan acele et.çünkü hiçbirşey gizli kalmaz.

• Bakarım bu aralar sakin bi hayatımız var kısa zamanda söylerim

Kızlar Ne Diyor 21

• senin gibi adam olmayana giden bi çok kadın var kasma kendini ,)

5|1
    0|0
  • demekki kadınlar hayvansever

4|1
    1|1
  • Pnlarin kocalarida senin esini aramislar bence.

Aldatan aldanir er yada gec.

3|0
    0|0
    • Evliliğe çamur atmak için bahane mi arıyorsun Zed ? Güneş balçıkla sıvanmaz.

• Bir şey demiyorum Zed. Bazen de yanlış insanlarla sınanmak gerekir. Bu ön yargını kırmalısın

• Düz mantık zed.

• Afferim sana tipik erkek hiç şaşırmadım. Devam böyle devam... Ne şerefli ne onurlu bir adamsın öyle gözlerimi yaşarttın

1|0
    0|0
    • sankı herıf tek başına yaptı kadınlara ne demelı bu kişilik meselesi kişiliğin erkeği kadını olmaz yanı ayrım yapmayalım lutfen

• karılarda bi sıkıntı yok ama değil mi

• Kadınlar zaten kendileri numara veriyorlarmış kendileri yılışıyorlarmış zaten ne mal oldukları belli. Neden her kuyruk sallayanın peşinden gidiyorsunuz anlamıyorum ya! karısının suçu ne şimdi de artık kocası tarafından beğenilmiyor, istenmiyor

• ben ne diyeyim bilemedim cevapları okudum ohoooo bir sürü azar ben şunu söyleyeyim sende de garip bir mide varmış herşeyi karıştırmışsın şimdi kusuyorsun kus bakalım rahatlarsın bir daha karıştırma eşine zaman ayır ve cilve yap kadın nasıl değişcek ve seni çekecek göreceksin birde her zaman aşk olmadan kimseyle olma sonra orda burda pişmanlık soruları sormaa aşık olup yapsaydın pişman olmazdın değerdiii yaptığınaa

0|0
    0|0
    • Onu ben hep yatım ama kendisi hep ağır davrandı ben eskisi gibi olmasını istedim hep

• çok mu yakışıklısın? çok mu zenginsin?çok mu kaslısın? çok mu karizmatiksin?

ya da

kadınların evliliği çok mu kötü, çok mu daraldılar, çok mu bunaldılar,faturaları kabarık mı gelmiş?

ayrıca "aklımı çeldiler" diye bi şeye inanmam,vardır arada derede bi işteş fiil

0|0
    0|0
    • Benim yaşımda bir erkek pek öyle düşünemiyor işte

• yazık ya sana ve o salak kadınlara tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus..hayat senın mutluysan sorun yok..

0|0
    0|0
  • Sende ne namus nede seref var kısaca soylıyım sana utanmaz

2|0
    0|0
  • uçkuruna sahip çıksaydın olum

1|0
    0|0
  • evlenmeseydin sende silah mı dayadılar kafana.eşler belki kocalarının maaşına üç beş katkı olur diye düşünmüştür.hemen kendini bişey sanma

0|0
    0|0
    • Kaç sene önce olan birşeyin şimdi farkına varamıyorsun

• "bütün genellemeler yanlıştır" derler... "kadınların" demeyiniz lütfen. sizin duruma gelince, "körler sağırlar birbirini ağırlar" ya da "alan razı veren razı" bideee "çekirge bir sıçrar iki sıçrar" işte bu. bitti.

0|0
    0|0
  • İnsanın azda içinde olmayacak.

Dua et kadınlardan biri eşine demesin hoş dese iyi olur

En azından kimle olduğunu bilmek hakkı

0|0
    0|0
    • Boşan madem hoşnut değilsin numara verenlerde işte sen gibi olanlar

Dakkada bulmuşsunuz birbirinizi

• Ne şiş yansın ne kebab durumu .

Birde altın alıyormuşsun kadınlara :D

Sen üzülme cok sürmez o iş yeri

Ya kadınların birinin kocası anlar boynunu koparır :d

• Hiçbiri çalışmıyor işimde , bundan sonra ne olur bilemem , belki daha yakınlaşmasına izin vermem kimsenin zaman gösterecek

• Allah sizin gibileri nasıl biliyosa öyle yapsın yazık senin karına ..

1|0
    0|0
  • "gel kuçu kuçu" demişler , sen de koşmuşsun .

oldu hippi.

1|0
    0|0
  • abi iş yerine bak ona rağmen o adamların suratına nası bakıyosun çok ilginç nerelere geldik arkadaş

0|0
    0|0
  • nasıl bir yer işletiyorsun acaba sen anlamadım ki hadi bir tane olsunda larımın nedir

1|0
    0|0
  • Fare zehiri ic.

0|0
    0|0
  • Yarasın.

0|1
    4|0
  • Neden evlenene dek özel hissettiediğiniz evlenince beğenilmez? Gizliliğinizi açma şansınız varmı? Özelden yazayım.

0|0
    0|0
    • Neyi öğrenmek istiyorsun özel bir konu mu ?

• tamam kabul ettim

• teşekkürler.

• yüzüne tükürseler yarabbi şükür dersin o derece

2|0
    0|0
  • iğrençsinn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• garip geldi bana çokmu yakışıklısın şeytan tüyünmü var

peki nasıl beraber oldun onlarla adım adım nasıl gelişti bu beraberlik?

0|0
    0|0
    • Tekstil işi yapıyorum , tipim bozulmadı saçlarımda dökülmedi , numaraları veriyorlardı gizli sakın söyleme diyorlardı onalarda bi şekilde boş zamanında bi yere çağırıyordum , altın falanda aldım onlara

• Onlarıda çıkarttım , fazla samimi olduklarım yoktu , bir gün sinirleniyordum başka bir günde güleryüzlüydüm ona göre mesafelerimiz vardı

• neden işten çıkartıyosunki? adamların suçu ney herneyse yaaa ama dikkat et kendine bundan sonra neyin ne olcağı belli olmaz

• seninkinide bir gün düdüklerlerse bu olayın ne demek olduğunu anlarsın adam olunda karınıza sadık olun be insanlık bitti böyleleri yüzünden sade senin değil hata ama yakışmaz yani evli başlı adama ayıp

2|1
    0|0
  • hadi sen böyle bir eşeklik yapmıssın eşinin ne suçu var evlilik sıkıcı geldiyse neden evlendin ozaman aklı başında olan biri böyle tuzaklara düşmez

0|0
    0|0
  • güzel fantazi ama yemezlr

0|2
    0|0
  • Yine yüreğimizin tellerini titreten bir konuyla sizlerleyiz.. Toplu seks ve toplumdaki yeri hakkındaki söyleşimizde sağ yanımdaki konuğum zekerriya beyaz..!

0|0
    0|0
  • Kaşınanın hakkından gelmek lazım sende kabahat yok kadınlar akıllı duraydı

0|0
    6|1
    • Ille her kuyruk pesine dusmek gerekliligi nasil bir mantik ?

• Bende onu diyorum durduk yere oldu herşey , beni yadırgayanlar evlensin ilerde inş benim gibi düşünmezler

• Ya herkes tribünlere oynuyor sen milletin söylediklerine bakma her erkek senin yaptığının aynısını yapar bazıları korkar ve yapmaz hepsi bu.

• pişmanlık sebebi güzel

0|1
    0|0
  • beline guvvet, sonrada erkekler odun tabi.

0|0
    0|0
  • Şu sitede gerçekten de insanlara karşı güvenimi kaybetmeye başladım. Kimseye kızmıyorum. Belki de herkese kızıyorum ne diyeyim ki.

0|0
    1|0
    • Igrenc bunlar ya :s

Onfan sonra evlilik diyorsun bizlere.

Allah bilir bu bey esine cam actirmiyordur.

Neye guveneceksin kime yani.

Ustelikde evlatlarinin annrsi ya tazik.degil mi :(

• Evlilik 1 yil degil 5 yil degil.

Ya birgun bu adam gibisi hayatini ve emeklerini mahvederse.

O yastan ve evlatlardan sonra insanda guven sevgi ve duygu mu kalir?

Elbette imtihandir ama, imtihan imtihan demek gibi birsey degil.

Insan bunu elbet tasir basa geldi mi ama, emin hep bir suclu araypda yine kendine donmek dintada bir cehennem. Kolay degil bu inan degil.

• Arkadaşım inş siz mutlu bir yuva kurarsınız , ama benim yıvam zaten bitmişte benim kafamda ve ben kimseye kuyruk sallamadım boşluk doldurdum bana gelenlerde kişiliksizdi yani merak etmeyin bana gelen sizin başınıza gelir diye

Yükleniyor...