Emre belözoğlu başakşehirde! yoorumunuz ne?

gönderiliş şekli hoş değil. seversiniz sevmezsiniz ama iyi topçudur emre. başakşehirde de iş yapar.

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• 34 yasinda futbolcu is yapmaz demis ablanin biri 😂😂
    Bende sevmem kendisini kisilik olarak ama futboluna asla lafim yoktur. O yasta hala dikine oynayabilen o kadar kosan mucadele edebilen ortasaha mi var ligde?

0|1
    0|0
    • Futboluna mücadelesine futboldan anlayan biri laf etmez zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• 34 yaşında bir futbolcu iş yapmaz.. Türkse tabii..

0|0
    0|0
    • asıl türkler yapar. yabancılar tatile geliyolar çünkü o yaştan sonra buraya.

• O yaştan sonra futbolcu olunmamalı... Antrenör olsun aklı varsa

• 1-2 sene sonra olur işte :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Gönderiliş şekli falan bunlar, boş laflar. Her maç sakatlanan bir topçuya, yaşı 35 olmuş bir topçuya Avrupa'da hiçbir kulüp bu kadar müsamaa etmez. Emre, iyi oyuncudur yeteneğini tartışmam asla ama devamlılığı ve istikrarı olmayan bir oyuncu. En fazla 1-2 sene içinde zorunlu olarak futbolu bırakması gereken, fiziksel düşüş yaşayan bir oyuncunun şampiyonluğa oynayan bir takımdan, avrupa kupalarına oynayan bir takıma gönderilmesi de oldukça normal. Üstelik, Emre'nin yıllık aldığı ücret de düşünülürse, yeni sözleşme yapmak parayı çöpe atmaktır.

Bakınız, artık Fenerbahçe,"kulübün evladı" diyerek oyuncularını tutmuyor, tutmamalı da. Kulübün evlatları yüzünden kaçan puanların, kaçan paraların, kaçan şampiyonlukların haddi hesabı yok. Profesyonel bir kurumda, verim beklenen düzeyde değilse, şahısların gönderilmesi olağan bir durumdur. Emre'nin yaptığı açıklamalarda gayet profesyonelce ve olgun açıklamalar. İki tarafa da başarılar dileriz.

0|0
    0|0
    • yanlış anladın herhalde. benim tek eleştirim o zaten. gönderiliş şekli yanlış. sorudaki amacım gönderiliş şeklini nasıl değerlendiriyosunuz değil zaten. onu ben belirtmek istedim sadece. diğer bütün görüşlerine katılıyorum.

• ne bileyim ben de bu işte duygusallığa yer olmadığını düşünüyorum. gönderilmesi doğru. ama takım kaptanını da gönderiyosan bir telefon açıp haber verilmeli en azından. televizyondan öğrenmesini garipsedim sadece. ama fener bu sene bu adamlardan kurtularak çok iyi yaptı.

• Kesinlikle. Topuz, Volkan, Emenike, Sow, Meireles, Krasic, Kadlec, Diego, Holmen de gönderilmeli. Her ne kadar bu dediklerim gerçekleşmeyecek olsa da onların yerine daha genç, daha aç ve daha yetenekli oyuncular bulunduğunda gereken hamleler yapılırsa bu takım Avrupa'da iş yapar.

• 20 numara nereye giderse gitsin gözümde aynı
    Ne kadar cirkefte olsa gönderiliş şekli tartışılır

0|0
    0|0
  • spor ahlakı olmayan birini hoş göremem. ki beni de gıcık ediyor çoğu zaman ama bu adamı, aynı şekilde spor ahlakı olmayan, futbolu hayat memat meselesi olarak gören magandalar bu hale getirdi. bu da ayrı bir gerçek.. geldiyse geldi fenere. sokayım fenerine de, galatasına da. futbol bir eğlence. ötesi değil.. yani kısacası, karısını satan adam muamelesi gösteriyorlar adama yıllardır. adam da hırçın haliyle. bu taraftarlara böyle futbolcular müstahak

0|0
    0|0
    • aynı fikirdeyim seninle. futbol çok büyütülüyor bizim memlekette. adamlar trilyonları götürüyolar, sen asgari ücretle fb-gs diye kavga edip, adam öldürüyosun. ama değişmez bu zihniyet.

• maalesef aga, değişmez

• Emrenin futboluna zaten lafımız yok ama FB den gitmesi FB için hayırlı olmuş Başakşehirde iş yaparmı bencede yapar.

0|0
    0|1
  • İyi oldu. Çok çalıştırıyor diye kovdurttular Volkan - Emre - Emenike ve bazıları Ersun Hocayı dötlerine girdi 4. yıldız.

0|0
    0|0
  • Ben doğuştan başaksehirliyim demiş

0|1
    0|0
  • bence o karaktere başakşehir bile fazla. tarlabaşıspor falan olmalıydı yeri. bir futbolcu her şeyiyle iyi olmalı. futboldan öte, karakteri ve bakış açısı. bunların hiçbiri emre belezeoğlunda yoktu.

0|0
    0|0
    • o da olsa zaten dört dörtlük olacaktı ama volkan-emre ikilisinde bu dediklerinin hiçbiri yok. ama futbol olarak fayda sağlar başakşehire.

• Başarılar diliyorum

0|0
    0|0
  • Bilemem artik hayrilsii

0|0
    0|0
  • Başakşehire piyango vurdu desene

0|0
    0|0
  • Fenerbahceme hayirli olsun...

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Zaten 1-2 sezona futbolu bırakir sportif direktorluk egitimi alacakmiş yine Fenerbahceyle yolu kesişir emrenin

0|0
    0|0
  • Sadece maç başı ücretle takımda tutulmalıydı gönderilmesi hata

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'de kalmalıydı.

0|0
    0|0
  • Gonderlis şekli cok yerinde sen galatasaryi yerden yere vuransan bunu hakettn

0|0
    0|0
  • Asporu mu izlion:)

0|0
    0|0
    • bugün internette gördüm yazacaktım. şimdi izlerken aklıma geldi :)

• Bende de aspor acıkda bütun haberlere bakıom neyse hayırlısi olsun

• Irkçılardan temizleniyor Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Severim iyi seçim oldu hayırlı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...