Barcelona'yı yenme hayalleri kuran takım taraftarları

Barcelonayı yenme hayalleri kuran takım taraftarları takımlarının ptt takımlarından birisine kendi evinde yenilerek elenmesi hakkında ne düşünüyor ?:D safsdgfavfdf

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben yeni duydum bu 1461 i. pendik ten beter oldular en azından pendik bilindik takımdı ya

0|3
    2|6
    • bende trabzonu geçen haftalarda bi defa iddaa kuponuma koymuşdum o zaman bana 80 lira kazandırdılar ordan hatırlıyodum :D

• bi daha unutulmaz artık :)

Kızlar Ne Diyor 1

• her inişin bir cıkısı var galatasaray demek hayat demek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunun onunla alakası yok bence. Bu düşünce sığ bir insanın düşüncesi olabilir en fazla. Bir takım kendinden güçsüz bir takıma yenildi diye kendinden güçlü bir takımı yenemeyecek bağlamında bir kural yok.

2|4
    0|2
  • Umarım barcelona çıkar karşılarına arena da garanti yenerler barcelona templu oynayan takımlar karşısında zorlanıyormuş çünkü gs'nin temposuna dayanamaz :D

0|1
    2|5
    • hahaha aynen aynen :D

• ben de skoru görünce ilk bildiğimiz trabzonspor sandım meğer 1461 trabzon'muş :))

• gerçekler ağırlarına gitmiş sanırım Allah'ın işine bak pendik pendik dediler alın size pendik :D

• Şampiyonlar Ligine katılamayan eziklerin avuntularını seviyorum

0|0
    0|2
  • İlginç bir taraftar hayal gücü yüksek taraftardır

0|0
    0|0
  • bazen sadece hayal kumak istersin :D

0|0
    2|5
  • rüya takım uykuda :)

0|2
    2|3
  • asdsadas :D Sesli güldüm mk ptt takımınamı yenildiler:D Adamlar harbi bercolanayı yenebilceklerini düşünüyolar ya :D Mk özürlüleri.

0|0
    1|5
Yükleniyor...