Ramazan'da kilo vermek için öneri?

67 kiloyum ve boyum 1.70 e yakın bende tam bilmiyorum açıkçası fakat nasıl kilo verebilirim spora gidemiyorum utanıyorumda insan içine çıkmaya aynada kilolu durmuyorum çok fakat kilo vermem gerek acil

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ramazan ayı bunun için gercekten ideal.
    İftarda fazla yeme çorbayla kendini kesmeye çalış yemek aralarını uzun tut salatayı bol ye lifli gıdalar tok tutar salatada domates ve sirke muhakkak olsun bu ikisi en iyi yağ yakıcı iki besindir suyuna sirke kat düzenli olarak. iftar sahur arası sirkeli su iç iftardan sonra yürüyüş yapmanı tavsiye ederim.
    Sahurda iyi beslen karbonhidrat ve nisastadan uzak dur proteini bol tüket acıma bu yağ yakımını hızlandıracak vücudunun sıkılaşmasına yardım edecektir bol su tuketmeye devam et her suya birkaç damla sirke muhakkak kat.
    Bu dediklerimi uygularsan 1 haftada farkı hissedeceksin bu şekilde 10kg vermiş biriyim.😉

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• tekrar çok teşekkürler balık burcu insanları duygusal yardımsever ve su burcundan oldukları için sordum yani biraz ilgimi çekiyor bu konular o yüzden yani :) iphone a baktım uygulama yok önerilerin için gerçekten çookk teşekkür ederim iyi geceler bu arada :)

• Hmmm apple da bilmiyorum herhangi bir mekik programı indirebilirsin.
      Buralardayim ben her daim istediğin zaman yazabilirsin her hususta yardımseverimdir özellikle diyet spor eğitim alanında... iyi geceler 😉

Erkekler Ne Diyor 5

• Yorumları okumadım ama şunu söyleyim. Ramazan'da kilo vermeye çalışmak aptallıktır.
    Su içmiyorsunuz sonuçta.. Çok zor olacaktır..

Oruç diyetleri vardır ama bunlar Ramazan ayında tutulan oruçtan çok çok bağımsızdır..

BBC tarafından hazırlanan Hizli Ye Çok Yaşa belgeselini izleyin.

Vücudun belli bir kalori ihtiyacı vardır. (Beynin çalışması için vs..)
    Ramazanda bunun altında alıp çok kalori açığı verirsen çok kas kaybedersin ve biçimsiz bir vücudun olur.

0|0
    0|0
  • Insallah verirsin

0|0
    0|0
  • benden kilolusun yaa :D

0|0
    0|0
  • 67 kiloda ne var ya kendinle barışık ol.)

0|0
    0|0
  • Benimde boyum 165

0|0
    0|0
    • benim 168 di en son ölçtüğümde ama uzadım sanırım

• ya kalbin temiz olsun takma bu kadar umarım boyun uzar xx

• Yaşım 18 e yeni girdi saolasin

Kızlar Ne Diyor 4

• Iftarda fazla yemiyerek

0|0
    0|0
    • tüm gün aç oluyorum ve ailemle yaşadığım için annemde tam bir türk kadını yapar kalorili yemekleri iftarda sahurda karşı koyamıyorum sorun

• Tere tohumu ile turk kahvesini karistir ac karnina ic metabolizma hizlandirir boylece kilo vermen kolaylasir

0|0
    0|0
  • Yeme ben sahuru az yapiyorum iki kilo vermisim

0|0
    0|0
    • ne yiyyosun mesela sahurda

• Iftara bir kere çorba ile basla habrr izler misin bilmiyorum ama cogu diyetisyen corba yedikten sonra on dakika bekleyiniz diyo cunku beklemezsek ishatimiz daha cok acilirmis boylece daha cok sey yermişiz. Ya ben duz ekmek yerim ama sen kepek ye istersen ölçune dikkat etme kosuluyla tabiki :)

• çook teşekkürlerr

• Ramazandan sonra ver

0|0
    0|0
    • neden

• Cunku zaten vucut uzun sure ac kaliyo. Hasta olursun

• bu sene dershaneye gittim ve günlerce yemek yemedim elmayla beslendim ve 6-7 kilo verdim yürüdüm sürekli ama geri aldım yani hasta olmam bünyem güçlü

Yükleniyor...