Galatasaray ve Fatih Terim'in karizması çizildi mi?

bu türkiye kupasından elenme sonrasında yoksa çok da önemli değil mi ? bu moral bozukluğu hafta sonuna yansıyabilir mi ?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• yıllarca söylenecek bir maç oldu.karizma çizildi

1|0
    1|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• abartmaya luzum yok yedek kadroyla oynadık ayrıca karsı takım guzel oynadı bız yenıldık dıe teknık dırektorumuzun hemen ıstıfa dıye yakasına yapısmayız!

0|0
    0|0
  • Yansıyabilir.. Daha doğrusu felç bile edebilir :)

0|0
    0|2
  • Bu, bizim için moral bozukluğu olmaz. Azmimizi daha da perçinleyen bir nazar boncuğu olur.

0|0
    0|0
  • terimle galatasarayın karizmasını bilmem de benimki fena çizildi :) neydi bu ya rezil oldum elaleme :D neyse ki takılmıyoruz fazla hafta sonu daha önemli :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye kupası en kötü ihtimaller için düşünülen bi hedeftir. Tamam yenilgi gs için kötü ama şuan öncelik avrupa ve lig olmalı. Bunun üstüne kupada başarı sağlansaydı tamamen lüks olurdu. Diyeceğim şuki hafta sonu karizmanın kralını yaparlar...

0|1
    0|0
  • Haftasonu atın intikamı olacak diye düşünüyorum:)

1|3
    0|0
  • kupa beyı Galatasaray bızde cok var ondan sorun yok ama gs paf takımla cıksa cocuklar daha ıyı oynardı bu gs yedeklerı gercekten kotu cogunun gıtmesı takım bunları bosuna beslıyor

0|0
    0|0
  • adamlar ölümüne oynadı galatasaray degil manu gelse boş.

0|2
    0|0
  • fatih çata pata ingilizcesiyle kılığına bakmadan ingilizce basın toplantısı düzenleyerek çooooook evvel çizdirdi o karizmayı zaten ;) fazla ego iyi değildir alaşşağı ediverirler adamı

0|0
    0|2
  • Çizilmez Şampiyon Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Yav boşver Ben fenerliyim o kadar'da takmıyorum Galatasaray'la Fenerbahçe'nin Derbisi Herşeye Değer. Boşver Hayırlısı Buymuş Demekki

0|1
    0|0
Yükleniyor...