Osbina mı Volkan demirel mi?

Bence volkan demirel uzun boylu iyi kaleci iyi dövüşü cu evinden aldıran kaleci

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan iyi kaleci

0|0
    0|0
    • Bence de evinden aldirmasin ha dikkatli ol

• Ben Galatasaraylıyım ama. Bence Volkan başarılı bir kaleci ve objektif bakmak gerekirse Ospinaya nazaran takımı daha iyi tanıyor ve ona göre daha başarılı olur

• Kardeş gs fb alakası yok bende snederi beğeniyorum volkan a sağ sol yaptı ospina olsaydı snejderin hiç bir topu çıkaramaz snejderin iyi vuruşları var dimi ospinayi da begenmedim

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam iyi kaleci ama takımın ağabeyiyim havalarında istediğini yapabileceğini zannediyor. Ersunun gönderilmesinde en büyük rolu oynayanlardandı aslolan Fenerbahçe bence volkan da gitmeliydi

0|0
    0|0
  • ikisi de gıcık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Evinden aldıran

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğu onun yüzünden kaybettik ama :D Ospina Volkandan 2-3 gömlek üstün kaleci beceri açısından. Volkanda anlayamadığım bir düşüş var özellikle 2-3 sezondur.

0|0
    0|0
  • Değişimde olur bunlar normaldir Emre ve Volkan gönderilmesi yerinde bir olay zaten Osbina iyidir.

0|0
    0|0
  • Volkan tabi

0|0
    0|0
  • Muslera

0|0
    0|0
    • Bende sülaleni Musleraya...

• Kardeşlik mardeşlik hepsi hikaye. Her insan kendi menfaatinin kardeşidir. Gerçek kardeşlik çıkarların çatıştığı zaman belli olur. Yıllarca kardeşim dediğin birini iki dakikada bir hatasından dolayı silen insanlar neden siliyorlar acaba? Hiç düşündün mü? Egoizm insanın özünde var. Adeta kendi içine nakşedilmiş. egoizmin olduğu yerde kardeşlik olmaz. Bu ancak menfaatlerin kardeşliğidir.

• Aynen öyle aman boşver mahallemizde kürt var onlara laf atim konuşmuyoruz artık uzur dilecektim dilemiyecem vazgeçtim artık onlar yoluna ben yoluma yani demek istedim ki insanın hatta si oluyor o hatta da eskisi gibi olmuyor yani insan insan ayni kalbi kirildimi artık duzelmiyor hayata bazen takmayacaz gelene saygi gidene saygi kimseye ayrimcilik yapmiyacaz kardes olucaz

• volkan demirel tabi ruhuyla oynuyor adam türkiye de işlerin nasıl gittiğini biliyor

0|0
    0|0
    • Şu osbina neden geli anlamadım tip siz kaleci iyyy sevmedim harbi

• tartışmaya gerek yok sonunda kurtuluyoruz.

0|0
    0|0
  • :D :D :D aynı sebepten dolayı volkan D:

0|0
    0|0
  • Volkan.

0|0
    0|0
  • BKZ: Seni evinden aldırıcam oğlum!!! :D

0|0
    0|0
  • formda bir Volkan