1461 Trabzon'un, Galatasaray'ı sahasında elemesini nasıl karşıladınız?

2.lig takımı 1461 Trabzon'un Türkiye Kupasında ,Galatasarayı Gs Arenada elemesini nasıl karşıladınız? Futbolun sürprizlere ne kadar açık olduğunu gördük

Kupaya önem vermedik bahanesi kabul edileblilirmi?

Güncellemeler:
o zaman son noktayı koyalım tebrikler 1461 :)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar bomba gibi oynadı bence süper futbol dersi verdiler.Bu gs için iyi old en azından rakibe saygı göstermeyi öğrendiler

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben beşiktaşlıyım ama karadenizli olduğum için sevindim sonucta tak9mın adı trabzon ve derbi havasında geçen bir maçtı :D

1|2
    1|0
  • şuan çok sinirliyim

1|1
    1|2
    • şişşş sakin ol esas sinirini pazar gününe sakla :))))))

• bence sen o mutluluğunu çarsıda pazarda kullan derim siz mahkumsunuz bize karsı zuhaha zuhaahaa

• her çıkışın bi inişi vardr kabullnemesi zor ama inişe geçtiniz son 2 yılda kaç kere yendiniz bizi arenadeki 2-1 lik balına attıgınız maç dışnda ?

• bahaneye bak :)

yenildiler işte ötesi yok

0|2
    2|1
  • onem vermedık.. ıstese yapaydı neden yapmasın.. hepsıde aslan onların..

1|0
    0|3
    • son dakika 2-2 için çok çabaladı ama yetmedi

• evt... toplasınlar kendılerını yuz vermıyo ıı yapıyor fath hoca..

• aynen:)görmezden gelmeli algıda seçiçi olmalı :)

• Dost arkadan vurur derler. Ilk defa yatmadı bir trabzon takımı 6sye.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• iyi oldu bu hırsızlara tam 5 futbolcumuzu çaldı hırsız gs inş bir de fener yener.

1|4
    1|3
  • Ben Fenerbahçeliyim Galatasarayın maçları beni ilgilendirmiyor. Bukelemun gibi renk değiştirmem . Sevinmedim Galatasarayın elenmesine. Bu sene kupayı Galatasarayı eleyip almak isterdim . Bir de bu maç Pazar günkü maça daha çok hırslanmanızı sağlayacaktır. Benim için önemsiz bir maçtı.

0|2
    1|0
  • fenerbahçenin pendikspora elendiğinde aly eden bütün galatasaraylılardan intikam alındı derim :))))

0|1
    1|1
  • fener in pendik i var gs nin de trabzon 1461 i oldu :D

Forza Beşiktaş :D

0|3
    0|1
  • Yedek kadroyla çıktık hem ayrıca Ziraat kupası ne ya kim alıyorsa soksun bi tarafına

ucuz kupalarla işimiz yok

1|2
    0|2
    • tabi tabi bi ara fenerbahçe kaç yıl oldu falan diyenler kimdi ?

• Asıl golcüler ilk yarıda olsa oynamalıydı.Elenmeye bahane aramak yersiz bundan sonra.

0|1
    0|1
  • 1461 trabzonspor dan ıyı top oynadı GS turkıye kupasına son yıllarda onem vermıyor 14 defa bu kupayı almıs bı takım kendı sahasında yedeklerlede oynasa elenmemeli ciddiyetsızlıgın cezasını cektı

0|1
    1|1
  • tamamen şans :) direkten toplar döndü :) bide ziraat türk kupasını fenerbahçe kazansın :) biz şampiyonlar ligini kazancaz allahın izniyle :)

0|2
    1|4
  • Galatasaraylı futbolcular önemsemedi bence pek fazla. Sonuçta kaybettiler

1461 TRABZON :)

0|1
    1|1
  • Pek iyi karşılamadım rakip iyi oynadı. Özellikle göksu denilen futbolcuyu çok beğendim. Penaltı tartışmaya açık bir pozisyon hakem takdir yetkisini rakipten yana kullandı. Hamit çok kötü oynadı işle duygusallığı birbirine karıştırmamak lazım. İki top direkten döndü birazda şans faktörü rakibin yanında olunca yenilgi kaçınılmaz oldu. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

Sinyor maksimusua:D

0|1
    1|0
Yükleniyor...