Yalanınızın ortaya çıktığı oldu mu?

Hiç yalanızın ortaya çıktığı oldumu ? ve bu yalanı özel değilse söyleyebilirmisiniz ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet oldu. Sevgilim benimle bulusmak istemisti. Bende hasta oldugumu ve nanelimon ictigimi soylemistim. Nanelimon icin yemin de ettim. Halbuki kafede arkadaslarimla kaynatiyordum. Ve gercekten de nanelimon iciyordum. Yemin ettim basim agrimadi yani.. Sonra bir ara telefon caldi. Baktim arayan selinay. Actim telefonu numaradan oksurmeler falan.. "hastayim cok kotuyum öluyorum.. Yatiyorum dinleniyorum" dedim. Sonra "klık!" diye kapandi telefon. Ve sag kulagimda ilik bir nefes hissettim. Birisi selinayin sesiyle bana "burada mi yatip dinleniyorsun canim?" dedi. Ben once yutkundum. Sonra arkami dondum. Buz gibi mahkeme duvari gibi bir surat. İsin yoksa bir hafta trip cek..

1|0
    1|0
  • ablam cok yakalar yalanlarımı bende bağırır cağırır suc bastırır cıkarım evden :)))

0|0
    0|0
  • yaa yalan söylemeyeceksin yada cok zeki olup söyledigin yalanı unutmayacaksın nadir yalan söylerim onlarda ufak seyler ama unutmam :)

0|0
    0|0
  • 3 farklı kıza onlar yüzünden farklı bi şehire taşınacağımı söylediğim , nerden bilebilirdim tanışacaklarını =)

0|0
    0|0
  • ben kolay kolay yalan söylemem.ama kız arkadaşımla daha fazla vakit geçirebilmek için yemek yememiştim ve yemek yediğimi söyledim.o da nerde diye sordu.cevap verdiğim yer ise o gün kapalıydı.kızarmıştım

0|0
    0|0
  • evet lisede çıkmıştı hoca 4 ders yağmurda tek aya kbekletmişti benim anam ağlamıştı topal kalmıştım be

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam yalan söylemekten 1 saat sonra anlaşılır :D

0|0
    0|0
  • yalancının mumu yatsıya kadar

0|0
    0|0
  • ne söylediğimi hatırlamak için hep doğruları söyledim.

0|0
    0|0
  • olmayan birşey ortaya çıkamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yooo öyle ufak tefek trafik vardı, araba arıza yaptı gibi anlık yalanlar söylediğim için kronik vakalar yaşamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...