Fala inanlardan mısınız?

Fala inanma falsız da kalma derler. Ben çok inanmam ama bugün Taksim'de bir yere gittim kadın ne söylediyse hepsi doğru çıktı. Siz fala inanır mısınız?

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• Fala inanmam ama fal görünce göz ucuyla bakarım. Özellikle fal baktırmam ama bakmak isteyen olursa itirazım da olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• İnanmıyorum benim dinim açısındanda kötü birşey olduğu açıkçası belirtiliyor böyle şeylere ilgi duymayın en ihtimali olan cevapları verir falcı sizde oldu sanarsınız...

0|0
    0|0
  • çok fena bilen insanlar tanıyorum.normalde mantıklı gelmiyor ama inanası geliyo insanın

0|0
    0|0
  • inanıyorum ama tabi baktımakta doğru değişl benim arkadaşım bakardı hepsi doğru çıkardı sonra eeleri uyuşurdu gözünün önüne kötü şeyler gelirdi halsizolurdu bir an donar kalırdı

0|0
    0|0
  • inanmam ama milletin falına bakarım çok pis kandırırım ehe :D

0|0
    0|0
  • batıl inanc bunlar hepsi hurafe gelecigi kimse bilemez hacı hoca yok cinleri varmıs falan uydurmaca

0|0
    0|0
  • doğru çıkma diye bir şey yoktur. sadece tahmin eder. geleceğe dair hiç kimse kehanette bulunamaz :)

0|0
    0|0
  • en son inandığımda gözümü akıl hastanesinde açtım

0|0
    0|0
  • evet ;) :D

0|0
    0|0
  • Allah'dan başka hiç bir canlı veya cansıza inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • O zaman Allah'ın yarattım dediği kutsal kitaplara da inanmıyorsundur. :) Kendine de inanma,sana göre yoksun.Ama ben varım,başkaları olsa da olmasa da..

• senin kadar inanıyorum bende :)

0|0
    0|0
  • inanmam ablacım.

0|0
    0|0
  • adresini verir misin xD

0|0
    0|0
  • bakana bağlı şahsen anlayanlar var inanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annem öylesine bakıyor hepsi çıktı çıktı diyor ama tabiki inanmıyorum ben :(

0|0
    0|0
  • İnanıyor muyum bilmiyorum da baktırıyorum fazlaca :)

0|0
    0|0
  • İnanmam . Fal da neymiş , atmaca .

0|0
    0|0
  • bazıları gercekten ıyı bılıo..ama yınede allahtan baska kımse bılemez ınanmam

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum. Zevk için baktırıyorum arada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...