Kas yapma hakkinda bilgisi olanlar?

3 ayda karin kasi yapilir mi? su an cok gobegim yok, var ama az. disardan farkedilmiyo oyle diyim?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik yaparsın!!!
    Ancak Güniş varsa bunu kaslı karın gidermez. Göbek: Ların bölgesinde Ten altında birikmiş yağdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapılır tabi üç ayda neler yapılır. Kardiyo ağırlıklı sağlam bir diyetle desteklenmiş bir programla olmayacak bir şey yok. Şu an mobilim ama unutmasam yazarım bir ara. Tek ihtiyacın olan sağlam bir irade.
    Yazar burada sağlam derken "çelik gibi" demek istemiştir.

0|0
    0|0
  • Ben 3 ayda yapmıştı.

0|0
    0|0
  • 3 ayda hayvan gibi şişen adamlar biliyorum ben bu birazda senin vücut yapına bağlı kimisi 3 ayda yapar kimisi onun yaptığını 7 ayda yapar ben şu an süper set program yapıyorum hiç yoktu şu an 4 tane var 6 ları bekliyorum 45 gün felan oldu

0|0
    0|0
  • kas için yağ oranın 100de15e düşmesi lazım 3 ayda sıkı çalışırsan elbetteki yapılır ayrıca proteinle beslenki kas yaparken yardımcı olsun bu işin 100de70i beslenmek 100de30 ise antremandan geçer

0|0
    0|0
  • Düz bir karında belirgin bir karın kası çıkartma süresi ortalama 5 ay

0|0
    0|0
  • Karnının net fotoğrafını atarmısın?

0|0
    0|0
  • Karin kasindan ziyade kilo vermelisinki o gobej gitsin mekik cekmeyle gobek gitmez

0|0
    0|0
  • kadında kas çok itici yaw :( kadın biraz bıngıl bıngıl olmalı

0|0
    0|0
  • karın kası cıkarmak ıstıyorsan once yag yakmalısın kas zaten var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kisiye bagli bu hep soyluyorum ben. tamam calisirsin ama genetik diye biseyde var. once duzgun beslenip yag yakmalisin. sonrasinda zaten genlerinde yatkinsa 3 ayda cikar. yatkin degilse uzar o is

0|0
    0|0
  • şınav mekik bire bir.

0|0
    0|0
  • 3-9 ay tutar ama bu kişiden kişiye bağlı. Kardiyo tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yapılmaz gbibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...