Böyle bir nedenle terk eder miydiniz ne yapardınız?

sevgilinizin face te aramalarda en çok sizi aradığını ama arada başka erkek/kızlara baktığını gördünüz o baktığı kişilerden bazılarını face te daha çok arayıp profiline girmiş o baktıkları da sevgilinizin fotolarını beğenenler arasında aynı zamanda. böyle bi durumda sevgiliniz bakma gerekçelerini söyleyip onları engellese size herşeyi açıklasa face te ilişki durumunuz da gözükmesine ve bi de 2.5 senelik birlikteliğinizde cinsellik de olmasına birbirinizin ilki olmanıza rağmen çok ağır konuşup küfredip bırakıp sevgilinizi face te bi engelleyip kaldırıp geri engelleyip birden başka kız/erkeklerle yeni arkadaş olup başka kız/erkek foto beğenir miydiniz hemen 1 haftada

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Hemen bir haftada başka kızın fotoğrafını beğenir misiniz ne demek ya Sanki buluştu kızla :D Ne çocuk çocuk düşünceler var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o ilişki bitmiştir uzatmaları oynama gerek yok,görünen köy klavuz istemez

0|0
    0|0
  • ben beğenirdim giden gitmiştir yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• terk etmem ama gözünü korkuturum. kavga çıkarırım.

0|0
    0|0
  • ben facebook adresine girmem. oldu ki denk geldi fotoğrafı beğense ne farkeder diye düşünürüm. ayrıca kim küfür etmiş onu da anlamadım. ayrıldıktan sonra fotoğraf beğenme işini de anlamadım. ben mi yaşlandım yoksa artık insanlar birbirlerinin resimlerini beğenerek mi kur yapıyorlar kafam karıştı.

0|0
    0|0
  • sevmiyor demekki

0|0
    0|0
  • biz ona her türlü argo küfürleri ediyoruz adam değilmiş sevgilin boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...