SizeEvleneceğiniz kişi çok iyi birisi ama çok çirkin, ne yapardınız?

Şimdi evlenceğiniz adam çok ama çok iyi birisi. Ömrünüzün sonuna kadar mutlu yaşayabileceğiniz birisi. Ama adam çok çirkin. Kel,kısa boylu,kilolu vs.Yolda yürürken yüzüne bile bakmayacağınız birisi.Yanınızada hiç yakışmıyo.Ne yapardınız? Bide çok zengin :))

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• geri sokun bunu olmamış derdim ne evlenecem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Olur neden olmasın :)))

1|0
    0|0
    • Çok zenginse dimi ya :))

• Hayır canım neden öyle sanıyordun ki :)

• Bir ara giremedim işlerimden dolayı ondan olmalı.

Duygular ise karşılıklı emin ol, seni de yorumlarını da seviyorum, beğeniyorum :)

• aşıksam sorun olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ya hani diyoruz ya güzelliğin bi önemi yok kalbi temiz olsun içi güzel olsun diye ama arkadas böle diyoruz diye de gdip kel fodul biriylede evlenilmez ki tamam dünya güzeli olmasında ama yanına yakısacak biri olcak azıcık ya

0|0
    0|0
  • zengini işin içine katma bile. önemli olan anlaşmak. sevmek. seviyorsam tipin bi önemi kalmaz. nokta! :))

0|0
    0|0
  • Zayıflayabilir,karakteri çok önemli ama.Parayı herkes kazanabilir,zaten mutlu olmadıktan sonra para da mutlu edemiyor insanı.

0|0
    0|0
  • O işi geç. Olmaz o iş.

0|0
    0|0
  • Zenginse tamam yaa :p

1|0
    0|0
  • yüzüne bile bakmayacağım birisiyle nasıl evleneceğim acaba?

0|1
    0|0
  • kalbimi sesini dinlerdim,mutlu olucama sevip sevilicegime inansaydim olumlu bakardim heralde.

0|0
    0|0
  • Ne kadar zengin peki :))

1|0
    0|0
  • Yataga girme zorunlulugu yoksa tamamdir olur bu is.

0|0
    0|0
  • sevmedigm adamla evlenmem

0|0
    0|0
  • herkesin yüzüne baktığı çok yakışıklı zengin biriyle evliyim ama adam değil ben napiyim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aynı anda kel ve kısa boylu ve kilolu biriyle evlenmem. net. sşlfksşlfşksdkfşsdl

3|0
    0|0
  • seninle evlenecekse seni oldugun gibi kabul etmistir heralde

0|0
    0|0
  • Son cümleni başta söyleseydin sorunun tamımını kimse okumadan cevapları hazırdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...