Yardım edin lütfen sinirden ağlıyorum klavyem ıslandı lütfen biri baksın

benim dedem vefat etti okula birkaç gün gitmemiştim dün gittim twitterda kızın teki (bizim okuldan) "kızın dedesi öleli 1 hafta olmamış herkes laf yapmış tuvaletteki hali hala aklımda ne kadar acımasız insanlar var bizim okulda" yazmış. ben tuvalett e filan ağlamadım acaba bana mı yazdı benim yerimde olsanız ne düşünürsünüz?

ben hakaret dedikodu vs. kaldıramam gücüm yok o kadar güçlü değilim özgüven eksikliğim var ve birazdan kalp krizinden gideceğim bu üzüntüyle.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Her sıkıntın böyle olsa keşke. Çok abartmissin. Milletin ne derdi var sen dert gormemissin. Bu ufacık sorunları büyütme.

0|0
    0|0
    • bütün okula rezil oldum herkes aşağılayacak tabi sorun ne onuda bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• belki dememiştir sna ya hani başkasına demiş olabilrde dielimki sana dedi sen kendini biliyosn sen üzülmüyomusn aklına geldikce kötü olmuyomsun o ne derse desin bence umursama ama ben olsam bende düşünebilrdim haklısn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanın başına her şey gelebilir hayatta,ne demiş gönüller sultanı

"her rüzgarda otlar gibi sallanırsan,dağlar kadar olsan da bir ota değmezsin.".

Başkaları için değil,kendin için yaşa bu hayatı;hiç ölmeyecek gibi de değil,hiç yaşamamış gibi de değil.Hayatı ıskalıyorsun bu davranışınla,ne kadar muazzam güzellikler var yaşanacak güzel kardeşim,temiz hava al ve rahatla istersen şimdi,ağlamaya lüzum yok çünkü:)

0|0
    0|0
  • kötü bir olay yaşamışsın yazan kızla samimiyetin ne derece bilemeyeceğim ama hayatına devam etmelisin bu tarz zorluklar seni yıldırmamalı hayatta daha karşına çok şey çıkacak ve sen güçlü olmalısın bu olaya gelince bırak kim ne yaparsa yapsın gün gelecek senden helallik istemek zorunda kalacaklar onu günleri düşün ve elinden gelenin fazlasını yap iyi ol .

0|0
    0|0
    • çok kötüyüm kalbim sıkışıyor benim bu olaydan haberim yok ve yarın okul var :(

• anlıyorum seni içinde bir sıkıntı olur zor olacak ama güçlü durmayı öğren gerekirse okuldaki rehberlikten yardım al arkadaşına git sor bana mı dedin dediysen neden dedin diye ama güçlü dur kendini kaybetmeden çözüm bul canım

• sağol canm çok sağl

• başın sağ olsun. çok kötü bir olay. sakın kendini üzme o kız yüzünden. yarın git o kızın yanına benim hakkımda mı yazdın de. eğer senin hakkında yazdıysa o kızı döv ve rahatla. ama kendini çok üzme canım. ecelin gelmeden sakın intihar etmeyi düşünme. deden için Allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
    • sağol canm dövmekle filan uğraşamam ama tek merak ettiğim ben tuvalete şu son 2 günde hiç girmedim ve dedikodu yapanda yok gibi görünüyor etrafıma baktığımda kimseyle göz göze gelmiyorum yani

• canım takma kafana. senin moralin bozulur ama o kişi seni öyle görünce sevinir. sen kafana takmamalısın canım

• kız tuvalettekini gözüyle görmüş sen de gitmediğine göre senden bahsetmiyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...