Erkeklerin kadınları etkilemek için yaptığı aptalca şeyler

Mesela işsiz adam filminden sonra kadınları etkilemeyi yemek yaparak deneyen erkeklerin sayısı oldukça arttı..

Ve Kaslarını göstermeye çalışanlar var..merak etmeyin kadınlar kaslı olup olmanızı anlar..

Peki ya içki yarışı? zom olana kadar içiyorsunuz ve karşınızdaki kadının sizden etkilendiğini mi düşünüyorsunuz?

Arabalar...arabalar..Erkeklerin en büyük övgü madenleri..Arabanıza kendi kişiliğinizi giydirmeyin..

Kızlar varmı sizi etkilemeye çalışırken bu tür şeyler yapan?

Erkekler peki siz bi kadını etkilemeye çalışırken kendinizi aptal gibi hisettiniz mi?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Ben motorluların sinsice yolda ilerlemekteyken tam yanımdan geçerken aniden gaza basmasına (aman tanrım motorunun motoru varmış tepkisini vermemizi istiyolar sanırım.) bide yüksek sesle müzik dinleyen ama şarkının adını dahi bilmeyen araba içi kırolarına ( burdada beklenen vay be arabasının hoperlörü var ve sesini sonuna kadar aça biliyo tepkisi) ve bu müthiş zekaya hep hayranırımdır =D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• En aptalcası kız tutupta sana konuşma şansı vermiştir, sen kızı etkilemek için kendini över durursun, ben ben ben ben ... kız sıkılmazsa hala bir şansı vardır erkeğin, bir de bir zamanlar çok sevdiği ama onu terkeden ve hala unutadığı bir sevgilisi varsa, yanındaki kız acaba ne eksiği varda terkedildi diye düşünür. Yanlış!

yapılması gereken kızı dinlemektir çünkü konuşmak onlar için problem değil, önemli olan ona kendini nasıl hissettirebileceğindir. saygılar

1|0
    0|0
    • Neden kizlar icin konusmak problem degil

• Bence herseyden bahsedebilen erkekte makbuldur.

• ama zor bulunur

• ıssız adam filmini begenmedim yapmacık geliyor.

incir recelindeki de sacma gibi

ikisine de baştan tam izlemedim

insan kendini bu yerli filmlerde nasıl da hevesle izler buluyor di mi? neden ilgimi cekmedi 2 film de?

Serendpity filmi vardı veya ona benzer bir sürü film var. Yani ben biraz alıntı calıntı gibi gördüm sanki.

The notebook gibi sweet november gibi filmmi var ya...

1|0
    0|0
  • Bi kızı etkilemek için değilde.. Of düşündükçe çok utanıyorum.. ortaokul son sınıftım kız arkadaşımla aynı sınıftaydık.. Bahçeye iniyodum yağmur yağmıştı merdivenler ıslaktı.. Merdivenden inerken kız arkadaşıma bakıyordum oda bana bakıyodu ve bi anda ayağım kaydı düşüyordum az kalsın arkadaşıma tutundum zor ayakta kaldım.. Kendimi aptal gibi hissettim :( Onunda yanında kız arkadaşları vardı bna bakıp gülmüşlerdi ah ergenliğim ilk zamanları çok rencide olmuştum çookk :)

1|0
    0|0
  • Ama şimdi burda adil olmayan bir nokta var. Kızlar sırf kalça kıvırarak ya da dekolte giyerek karşısındaki erkeği rahatça etkileyebilir. Ya biz ? İşin, gücün, eğitim seviyen, paran, statün, tipin, vücudun, seks tekniğin, konuşma becerin... var oğlu var. Kızlar çok yargılıyo ama halbuki biz bir çift göğüsten birine bile razı olabiliyoruz. :)

1|1
    0|0
    • Siz erkeklerin bi dekolteyle etkilenecek kadar zayif olmalarinin faturasini kadinlara cikartmayin..Sizde biraz kriter sahibi olun ozaman.yapacak birsey yok..bakin kadinlarin aradigi kriterleri az cok biliyorsunuz;)

• Var tabi canım. Yani vardır heralde :)

• :) Öyle arkadaşlar var tabiki.. ama nerde ? Bulabilen kapıp kaçıyo :) Eh geriye biz bi çift göğüsten etkilenen erkek topluluğu kalıyoruz :)

• benimde problemim o bir kızı nasıl etkileyebilirsinki belli olmaz belki bir tebessüm belki bir söz belki lüks bir araba yada bunların hiçbiri bu biraz şans bence o yüzden hiç kendimi zorlamıyorum ne yazık bunun sonucu olarak yaklaşık 3 yılımı yalnız geçirdim ama etkilemeye çalışmak konusunda haklısın komik duruma düşmek var işin ucunda zaten bu tarz şeyleri yapmaya çalışarak başaramazsın ne zaman ne olacağı belli olmaz kasmamak lazım an mekan kişi ve kader bu dörtleme herşeye yeter :)

1|0
    0|0
  • bAK BEN HİÇ BECEREEMM ONU ETKİLEMEK YANLIŞ BENCE YANİ KENDİ MODUNDAN ÇIKIP BAŞKA BİİR ŞEKLE BÜRÜNMEK APTALCA

0|0
    2|0
  • :) aslında biz erkekler kızları serbest bıraksak kızlar birbirlerini eleştire eleştire ölürler :D ay şunun giydiğine bak ıyyy gözleri iğrenç şunun giydiğine bak felan :D diye diye pert olabilirler :D

1|0
    0|0
  • iddiaya girmek.. kışın ortasında moda sahilinde elbiseli denize atlamıştım. ergencan iken tabii. simdi bana moda sahilinde verse yine yapmam :)))

0|0
    0|0
  • bişey yapmadan da durulmaz ki :S

0|0
    0|0
  • çok fazla birşey yapmaya gerek yok.sadece gözlerinini içine bakarak konuşmak yeterli.birde dürüst oldunmu tamamdır.

0|0
    0|0
  • Özellikle kadınları etkilemek için yapılan her şey aptalcadır. Kadındır altı üstü, neyin zorlaması bu? Tersi de geçerli bunun, hemen zırlamayın.

0|0
    0|0
  • kadınlarında erkekleri etkilemek için yaptıkları aptalca şeyler vardır ya hani onun gibi şeyler işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...