Erkeklerin kadınları etkilemek için yaptığı aptalca şeyler

Kupa Kızı
Mesela işsiz adam filminden sonra kadınları etkilemeyi yemek yaparak deneyen erkeklerin sayısı oldukça arttı..

Ve Kaslarını göstermeye çalışanlar var..merak etmeyin kadınlar kaslı olup olmanızı anlar..

Peki ya içki yarışı? zom olana kadar içiyorsunuz ve karşınızdaki kadının sizden etkilendiğini mi düşünüyorsunuz?

Arabalar...arabalar..Erkeklerin en büyük övgü madenleri..Arabanıza kendi kişiliğinizi giydirmeyin..

Kızlar varmı sizi etkilemeye çalışırken bu tür şeyler yapan?

Erkekler peki siz bi kadını etkilemeye çalışırken kendinizi aptal gibi hisettiniz mi?
Erkeklerin kadınları etkilemek için yaptığı aptalca şeyler