Otostopla herhangi bir yere giden var mı? Başınızdan geçenleri paylaşın....

Peki ortam nasıldı ilk başlarda insan biraz tırsıyo ... ama sonrasında bunu hobiye dönüştürenleri biliyorum... misal bi dönem ben...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim şoförüm esim günlük otostop çekiyorum :))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• odtü'deysem pek istisnası yok, yaparım genelde..onun dışında mümkün olduğunca kaçınıyorum.ama onu da yapmışlığım var.genelde yanımda 1-2 kişi daha oluyor.kız erkek arkadaş fark etmiyor.napıyorsun ne ediyorsun muhabbetinden ziyadesinde pek cevaplamıyorum.tabi asılmalı olanlar da oluyor ama normalinden erken iniyorsun oluyor bitiyor.yine de keyifli olduğunu inkar edemicem tabi.

evet hobi haline getirenler de tanıyorum.şehirlerarası vs, bir ara ütopik hayallerim arasındaydı ama cesaretim yok pek..

2|1
    0|0
    • çok keyifli oluyo biraz değişik birazda parasal sonuç olarak otostop candır bu arada bnim arkdaşım sürekli afyon izmir arası çalışır :)

eee abi çok uygun oluyo demez mi:))))

• aynen o para mevzusunda bir de gidiş için otobüs olmuyor ya da bindiğine değmiyor filan..

• evet bazen iki adım yer 3.5 lira hayırdır abi çamaşır makinasımı hediye etcen :)

öğrencilik zor zanaat :)

• Yok hiç otostop yapmadım yapanlarıda almadım , almam da .

0|1
    0|0
    • ciddi düşününce sakıncalaı var ama o moda sokmamaya çalışınca oluyo :)

fazla ince hesap yapınca evde otur çıkmaya kadar kendini kasabilir insan :)

• Güzelim çocuklarım oluyor arabada , işimi şansa bırakamıyorum , güvenemem de tanımadığım birine ...

• doğru söze ne gerek alkışşşşş:)

• Hiç yapmadım ama eğlenceli olsa gerek birazda korkutucu malümm kızız.

1|0
    0|0
    • yanında bi erkek varken ortaya böle bişi atılınca negatif yaklaşma o zaman dene cidden güzel ama sıkıcı olduğuda olur hayat gibi yani:)))

• istanbul içinde çektik. sarıyerden anadolu hisarına götürmüşlerdi. güzeldi.

0|0
    0|0
  • yapmadım ama eminim çok eğlenceli ve heyecanlı bi olaydır

0|0
    0|0
    • yanına kafa ark. al bide kafa birine gelirsen tuvalet molası şarttt :)))

• Ulasimimi otostopla sagliyorum okulda. Yeni bisey degil.

0|0
    0|0
  • Yazın denize giderken sürekli arkadaşla otostop çekerdik. Çokta hoş olurdu.

0|0
    0|0
    • bizim burda akyaka muğla otostop yapanlar diye fecede gurup var bee :))))))

bunu okullarda okutmalılar:)

Erkekler Ne Diyor 5

• izmirde ünide. okurken çok geldim memlekete otostopla. hiç öyle tırsaki bir durum yaşamadım. goy goy makara

0|0
    0|0
    • bnim ark. afyon izmir fikks yazanayi bilmem abi ben derrr bana her yer yazaneee :))

• arkadaşlar otostop çekince yanlarında çok gittim.kendim 1 kere otostop çektim kimse durmadı :D geç saatti ondan olsa gerek :D otobüs de gelmiyo :D sonunda bi araba buldum werdim parasını geldim :D otostop güzel ama :D bi keresinde bi kadın 4 erkekdik aldı bizi arabasına.medeni cesaretine hayran kaldım :D

0|0
    0|0
  • 2-3 kere yaşadım :) en son çekmeköyden şişliye çektim gece 3 te. sağolsun bir vatandaş adlı götürdü :) gecenin 3 ünde az dua etmedim adama :D

0|0
    0|0
  • muğladam marmarise gittim. hiç bir sıkıntı olmadı. plaka 06 ıydı. hemşeri çıktık gibi bişi :)) konuşa konuşa geldik

0|0
    0|0
    • peki ya muğladan akyakay otostop çekenlerin face grubu var onu biliyon mu?

hey gidi öğrencilik heeeyyyy

• akyakaya bisikletle indik birkaç kez. rampa inerken birbirimizin üstüne binmekten iyi oluyor diye :)))

• çekmedim çekenide almam

0|0
    0|0
Yükleniyor...