NBA' DE HANGİ TAKIM?

NBA'de hangi takımı destekliyorsunuz? Ve favori oyuncularınız kimler? Türklerden kimleri desteklediğinizi de merak ediyorum. Ben Milwaukee Bucks'lıyım. Favori oyuncularım Giannis Antetokounmpo ve Nick Young. Türklerden Ersan Ilyasova'yı destekliyorum.

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Birden çok takıma sempati duyuyorum
    Dwight Howard favorim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• new york haw haws

0|0
    0|0
  • bayadır takip edemiyorum ama eskiden sıkı bir allen iverson fanıydım, gece maçlarına kalkar izlerdim hey gidi günler

0|0
    0|0
  • Çok eskiden Michael Jordan zamanlarında Chicago Bulls'u desteklerdim.

0|0
    0|0
  • 1998 yılından beri ilgiyle takip ederim;
    Boston Celtics desteklediğim takım, favori oyuncum ise draft edildiğinden beri Paul Pierce.

Keşke zoraki takımdan gitme durumu olmasaydı da emekliliğine kadar takımda kalabilseydi THE TRUTH

0|0
    0|0
  • Clippers favori takım ama bu sezon Atlanta'ya hayran kaldım. Ayrıca K. Thompson ve N. Mirotic begendigim oyuncular

0|0
    0|0
  • lakers...

0|0
    0|0
  • cavaliers

0|0
    0|0
  • OKC!! kevin durant gençliğinden beri favorim.

0|0
    0|0
  • Boston Celtics. favori oyuncumsa Stephen Curry Türklerden dersen Hido

0|0
    0|0
    • Step'i bende yakından takip ediyorum

• yakından takip etmeye gerek yok adam uzak yakın demeden atıyo :D ahaha farkındayım iğrenç espri olayında international bir çığır açtım çok özür dilerim :D

• Sorun yok

• Eskiden Kobi ve shag takımı Boston olabilir bulls olabilir

0|0
    0|0
  • lakers kobe bryant ve lebron james türklerden desteklediğim yok hepsi birbirinden beter

0|0
    0|0
  • Miami heat

0|0
    0|0
  • cleveland cavaliers ve kyrie irving

0|0
    0|0
  • Takım Chicago bulls favori oyuncum yerlilerden philadelpia dan furkan aldemir chicago dan Derrick rose pau gasol ve joakim noah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...