Uzun süredir sporla uğraşıyorum kaslarım oluştu sizce bayanda kaslar kötümüfür bacak kası karın kası gibi?

uzun süredir sporla uğraşıyorum kaslarım oluştu sizce bayanda kaslar kötümüfür bacak kası karın kası gibi

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• fake mesajdır

1-uzun süre sporla uğraşan biri kaslarım oluştu diye bir tabir kullanmaz

2-Kaslar zaten mevcut

0|0
    0|0
    • neyin fake i ya ne uydurucagınızı sasırmıssınız uzun suredır spor yapıyorum ve kaslarım olustu yanı bu

• Daha mi fazla?

• Peki Maximal piramit mi çalışıyorsun daha çok hocam? Hipertrofi antremanlarında kullandığın teknikler nelerdir dropsetleri süpersetleri ne aralıklarla yaparsın? @gzdacar

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok izafi bir şey bu. Yani ben spor geçmişi olan biri olarak hafif şişman kadınları çekici bulurum mesela. Tabi düz karın, kaslı bacaklar, şekilli kalça bunlar efsane şeyler ama kime göre neye göre kötüdür diye sormak lazım. Bin bir türlü insan bir o kadar da zevk, tercih var.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz. Bacak kası iyidir karın kasıda iyidir. Bayanlarda bana göre en itici kas kol kası sanki erkek gibi :)

0|0
    0|0
  • Abartı değilse iyi.

0|0
    0|0
  • Biraz olsun abartmadan ;)

0|0
    0|0
  • bence güzel

0|0
    0|0
  • kadın dediğin narin gözükecek ya. kas nedir :D

0|0
    0|0
  • İyidir

0|0
    0|0
  • hayatı boyunca spora yapmamıs kaslı kadın ıtıcıdır dıyen ınsanların dedıklerıne aldırma.

0|0
    0|0
  • aşırı olmadığı sürece problem değil.

0|0
    0|0
  • Karın kası asla ama bacak belki

0|0
    0|0
  • yok maça felan çagırırız seni kavgaya da gelirsin vurduğunu indirirsin kaslı karı :D

0|0
    0|0
  • kotu degıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...