İlk günümde çok kötüydüm?

Galatasaray voleybol okuluna başladım bugün ilk günümdü biraz geç kaldım ısındıkları sırada geldim ama oynamaya başlayınca herkes süper oynuyo filan ben çok kötü oynadım eskiden okulun voleybol kursuna gidiyodum biraz ara verdim ve buraya başladım bilmiyorum ilk günüm diyemi öyleydi ama kötüydüm yarında gidicem ama çok kötü oynuyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten öğrenmek için orda değil misin? Niye kasıyosun bu kadar.

0|0
    0|0
    • öyle ama başkaları oraya bayadan beri kayıtlılar ve çok iyiler ben ilk defa bugun gittim ve evet öğrenmeye çalışıyorum okulun kursunda çok iyiydim ben herkesten daha iyiydim ama bugun çok kasıldım yanıma toka almayı unutmuşum çk geç kaldım filan hep terslikler beni buldu

• yarın gidicem bakalım daha iyi olmaya çalışıcam

• İnşallah olursun :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Alisirsin. Takma kafana ilk gunlerde olur boyle seyler ozguvenini kaybetme

0|0
    0|0
    • bir kızla takıldım ama hepsi feci güzel oynuyolar

• evet belkide ilk günüm diye böyleydi

• Haliyle. Ozguvenini yitirme. Takma kafana. Yabanci bir ortam yabanci insanlar hepsi birer etken bunlarin

• her genç kızın başına gelir

0|0
    0|0
    • belki ilk günüm diye böyleydi bir kızla arkadaş oldum onla takıldım filan ama diğerleri off feci güzel oynuyo

• fakirmisiniz hepiniz... takma kafana zengin bir koca bul... yoksa hayat ta hep yedek kalırsın

• ne zengin kocası yaa neden bahsediyosun sen

• boşver sen git evine otur senin öz güvenin yok git önce öz güveninini kazan

0|0
    0|0
    • bikaç kızla takıldım tanıştım filan sadece benim tek sorunum ordakileri görüp üzülmem ben çok kötü kalıyorum diye

• kendine öz güvenin olsun özgüven olmadan hayat bile yaşanmaz tatlım unutma söyle cıktığında sahay varlığını hissettir

• bozma moralını

0|0
    0|0
    • herkes çok iyiydi bitane kızla arkadaş oldum onla takıldım filan ama yine kötüydüm yaa

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahat ol bana da öyle olmuştu alışırsın

0|0
    0|0
    • herkes orda bayadır oynuyomuş bikaç kişiyle tanıştım bir kızla takıldım filan sonlarına doğru maç yaptık tabi orda yerler değişiyo ben bir bk bilmiiyom bikaç vuruşumda sayı aldık ama acemi şansı yani bilmiyorum sence ilk gün diyemi bu kadar kastım bu kadar kötüydüm normalde okulun kursunda çlk iyiyim

• Yeni ortama girdiğin için kasılmışsındır kafana çok takma zamanla uyum sağlarsın

Yükleniyor...