İç çamaşırında favori tarzınız nedir?

9 ay evvel ne renk giydiğinizi sormuştum aman tanrım ne hoş renklerdi onlar öyle, oyş. İçim gıdıklandı :)) link

Şimdi de tarzınızı soruyorum gençler. Gardrobunuzla biraz fazla ilgili olabilirim, affola.

Öhöm, evet tarzınız ne? Babydoll mu, dantel mi, kalp yaka mı, g-string mi, tanga mı, oyalı paçalı mı? Ne yani ne?

Beyler, siz boxerlarınızı neye göre alırsınız?

Bu arada içlik giyen erkekler, canımsınız. Gizliciğim, bu sorumda sana yer yok maalesef.

Ve cevaplar;

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• pamuklu beyaz don

klasik

popoma plastik boxer sokmam:DDDDDDD

1|0
    0|0
  • Klasik beyaz don dermişim:D

Hediye olarak iç çamaşırı almayı düşünüyorsan eğer link böyle bir şey kabulümdür.

0|0
    0|0
  • baksır giyiyorum rengi farketmez

0|0
    0|0
  • Gri veya siyah boxer , uuu sexy ! Çok sıkmıcak ama bol da olmicak :)

0|0
    0|0
  • siyah elastik boxer siyah atlet nan her bi haltı siyah seviyom ne kara bi adamım. hatunda siyah dantelli çamaşır giyerse wuuuuuuu :))

0|0
    0|0
  • ben boxerde öncelikle seksi durmasına ve ... nın rahat olmasına dikkat ederim.

Genelde renklerim siyah, gri, koyu ağırlıklıdır. Peki asıl soru şu siz kızlar erkekte ne tarz seversiniz

0|0
    1|0
  • asker içliği stoklamıştım onlarla idare ediyorum. kadınlarda kırmızı veya siyah dantelli tercihim. =))

0|0
    0|0
  • ben bol paçalı boxerdansa. elastik sortları tercih ediyorum. tercih ettigim renkler gri, lacivert, siyah ve desenli. boxerda rahat edemiyorum.

0|0
    0|0
  • içlik hiç giymedim giymem de :D askerde öğrendim ne olduğunu :D o derece :D

sade boxer giyerim.onun da ya klasik modellerini ya da üzerinde "dikkat çocuk yapabilir", "atışta birinci" gibi yazılıları var onları giyerim :D

0|0
    0|0
  • ev dolaşımında penye boxer rahat oluyor ama pantolonla dışarıda altı bağlanmış izlenimi vermekte.

takım elbiselerim de dahil, büyük bir kısmı slim ve skinny fit olduğundan (veya g*tüm büyük, bana slim fit geliyorlar), bu boxerlar strech, likra ve dikişsiz olmak zorunda.

0|0
    0|0
  • Sayagim sana gri boxer im var onunde kocaman kalp cimen yesili boxerm var sekizi yan yatirmislar 40 kg yaziyor ;) italya renkleni tasiyan sexy bir saks mavisi var :) sabah aksam bir posta yazan mor var .dikkat ezmesin yazan var digerlerin hepsi beyaz duz boxer .adidas var .ortasi kolayca acilan indrmden :)

0|0
    0|0
  • boxer'i rahatlığa göre alırım. tabi kabine girip deneme fırsatı olmadığı için,alıpta rahat edemeyip, giymedim tonla boxer mevcuttur. boxer rahat olacak arkadaş. püfür püfür, ohhh

0|0
    0|0
  • rahatsızlıgımdan dolayı slipten vazgeçemem.Genelde üstünde loney tunes karekterli giyerim.Ama askerlik yoklamasına gittigimde rezil olmustum.Herkeste bildigin beyaz don bende duffy duck lı don

0|0
    0|0
  • erkeklerde biraz geniş baksır olcak sıkmıcak şeyi sallanacak zencilerinki gibi...:) daha ii ve büyük olur bayanlarda en güzeli siyah tanga ve siyah sütyen süper yakışıo...:)

0|0
    0|0
  • İçlik giymedim giymemde, giyen erkekte neden bilmiyorum tuhafıma gidiyor.. Boxer seçerken ise genelde sade renk siyah severim, üzerinde mümkünse hiç bir şey olmayacak, sağlığa uygun değil.. saygılar...

0|0
    0|0
  • yazın genelde don giymem

rahat rahat ferah ferah efil efil gezinsin dursun

0|0
    1|0
  • ühüü bıyıklarım alev aldı beybi <3 siyah celvin klein

0|0
    0|0
  • beyaz don, atlet beni seksi ve dayanılmaz gösteriyor:)

0|0
    0|0
  • Mavi kareli desenli boxerimi tek gecerim...

0|0
    0|0
  • siyah don beyaz atlet

0|0
    0|0
  • hafif dar çizgifilm karakterli yada komık fıgurlu olanlar dan cınsel kısım bıraz bol olan cınslerı

0|0
    0|0
  • Kırmızı üzerinde beyaz puanlar olmalı ... İçlik Candır.

0|0
    0|0
  • paçalı don gıyen kız varsa hemen nıkahı basarım :)

0|0
    0|0
    • Regl dönemlerimde giyiyorum, vallaha mı?

• Bende kendim için değil kuzenim için söylemiştim :/ Sn ynlş anldn canım yha .s.s.s.Ss.s

• Hadi gel hadi alacam senı nikahıma gel come baby come baby baby come come :)

• İçlik değilde, dışlık giyiyorum ben : link

0|1
    0|1
  • Siyah-Kırmızı, Kadın-Erkek candır.

0|0
    0|0
    • Bordoyu sevmiyorum boxerda ama var. Lacivert var o da hoş duruyor.

Bi' tane üzerinde denklemler olan boxer vardı. İntegraller falan vardı. Favorim o. Haha =)

Kızlar Ne Diyor 7

• dantelli, süslü, rengarenk iç çamaşırlarının hepsi de güzel :)

dipnot: jartiyeri unutmuşsun.

1|3
    0|0
  • misal link , bana ait olanların geneli renkli ve dantelli ...

0|0
    0|0
  • başlığı gören gelmiş. kızlardan çok erkekler burada dshvbflsbgfshd

1|0
    0|0
    • Az önce bende bunu konuşuyordum bir abimle. Kızlara yönelikti soru başlığı sonra baylara ayıp olmasın diye onlara da sorayım dedim de, ne bileyim sadece erkeklerin yanıtlayacağını :))

• sazan.avi olmuş :D

• Sari üstünde princess yaziyo ;D

0|2
    0|0
  • Hepsi benim bebeklerim.

0|0
    0|0
  • tazmanya şeytanlı boxer

0|0
    0|0
    • adonis için çalışmalar devam ediyor..

17 yıla kadar ölmezsem çıkacak :)