Birini hayatımızdan çıkarmak neden bu kadar zor?

biri size mesaj atıyor siz cevap vermiyorsunuz çunki attıkları mesajlar kayda değer değil istiyorsunuz ki sizi arasın size değerli olduğunuzu hissettirsin.Önceden siz bu kişiyle görüşmüşsünüz bir süre sonra kavga etmişsiniz görüşmüyorsunuz herşey bitmiş aranızda ama halen o kişi sizi rahat bırakmıyor ara ara mesaj atıyor.Bu sefer karar vermişsiniz gerçekten kararlısınız ama mesajlarına dönmeyeceğim cevap vermeyeceğim diyorsunuz.

Siz hep karar veriyorsunuz aslında ben bu kişiyi bitireceğim içimden söküp atacağım diye her gece karar veriyorsunuz sonra bir anda ne oluyorsa kararınız doğrumu değil mi sorgulamaya başlıyorsunuz çunki siz o kişiyi seviyorsunuz özlüyorsunuz tutkuyla bağlanmışsınız.Ama onun sizi hakketmediğini ve belkide o kişiyle aranızda birşey olamayacağını biliyorsunuz ama kalbiniz öyle demiyor işte ona söz geçiremiyorsunuz ne yazıkk ki. Ama o size mesaj attığında cevap vermiyorsunuz ve tutuyorsunuz kendinizi.Aslında mesajlarına cevap verseniz de olur ama bu sefer onca sesszilik boşa gitmiş olur ve başa dönersiniz.Çunki rahat olamıyorsunuz onunla mesajlaşırken konuşurken aslında öyle olmanız gerekiyor. onunla konuşmadığınızda daha rahat oluyor bu durumda çunki onsuzluğa alışıyorsunuz.. Bu durumdan kurtulmanın bir yolu var mı ? Sizce bunları hissetmek normal mi ?

Fikri olan var mıdır ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları hissetmek çok normal çok doğal, çünkü senin güzel bir kalbin var...

Ama ne hikmetse nerede görseler böyle sevgi dolu bir kalbi kırarlar erkek yada kız farketmez..

BELKİDE KENDİLERİNDE OLMADIĞINDAN KISKANDIKLARINDAN.. :( kimbilir..

Arkadaş sen sevgini göstermissin, küsmüş barışmış tekrar konuşmu affetmisin falan. VE O HALA SENİN DEĞERİNİ BİLMEMİŞSE artık bilmez..

olumsuz şeyler yazmak hiç hoşuma gitmiyor. aslında bu yazdıklarımı sende az çok biliyor ve hissediyosun da kabul etmek istemiyorsun.. aşk böyle birşey işte..

Kararı kendin vermelisin.. düşün bir süreci aklından geçir ona harcadıığın zaman değiyorsa gene cevap verirsin... Allah herşeyi kalbine göre versin ne diyim

0|0
    0|0
    • tabiki de bilmezmiyim ama adam rahat anlamıyor ciddi bir ilişki istesem seni seçerdim diyor beni kaybetmek istemiyor diğer yandan bana yazıyor ama yazdıkalrı da kayda değer değil hiç yani ne cevap verim ona yine başa döneceğim.çunki ona karşı aynı rahatlığı ben gösteremiyorum.Ben ondan hoşlandığımı da söyledim arkadaş kalalım dedi ben istemedim ama halen yazıyor bana ...

• şimdiki ilişkilerin çoğu maalesef ki bu şekilde insanlar da inanılmaz bir rahatlık bunlar kızlardan da kaynaklanıyor bence ...bir insan neden arkadaş kalalım diye ısrar eder ki? mesajlarına cevap vermesem de yazmaya devam eder bunlarda mantıklı geliyor mu sana ? ben ilişki istiyorum diyorum o arkadaş olarak her daim yanımdayım diyor ben istemiyorum ama mesaj yazmaya devam ediyor böyle bir şey var mı yahu ?

• bencede çok mantıksız arkadaşım... insan tutarlı olmalı.. madem ilişki istemiyon o halde zırt bırt mesaj atmanın anlamı yok...

kızlarda öyle erkeklerde herşeyin poku çıkdı arkadaş... sevdiğine seveceğine pişman ediyorlar adamı.

baksana ekle beni özelde dertleşiriz burayı meşgul etmeyelim

Erkekler Ne Diyor 4

• aslında yeni birini bulunca çok kolay

0|0
    0|0
  • terslemen gerekiyor sanırım sessiz kalman onun arada seni yoklamasını sağlıyor

0|0
    0|0
    • sessiz kalıyorum ki değerimi anlar belki diye ama sanırım bundan sonra mesaj atarsa tersleyeceğim

• şimdiye kadar neden dedin ki ne kadar süre olduğunu biliyırmusun?

• nerden bileyim ki tatlım ne kadar süre olduğunu napıcaksan yap

• hepsi alışkanlıklardan ibaret merak etme onu unutmaya da alışırsın :)

0|0
    0|0
  • En başta yaptıgımız hatalardan dolayı bole oluyor hep.s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...