Haksızlığa uğradığında tavrın ne olur?

haksızlığa uğradığında tavrın ne olur...bir sürü laf-ı güzaf ile yargılandığında...olmadığın bir durum ile yaftalandığında...konuşmaya gücün yetmediği noktada tavrın nice ola ki...

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• eğer o durumda yani konuşmaya bile gücüm yoksa en azından yüzümle ve hareketlerimle mutlaka belli ederim çünkü haksızlığa asla dayanamam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• direk saldırırım önce lafla sonra tokat tekme ne geliyorsa refleks hali :) yetmedi bizim gurubu toplar cam çerçeve kırarız :)) şaka şu cam çerçeve işi eskidendi ama diğerleri doğru. kimi zaman baş edemediğim zaman sesim çıkmadığı zaman ağlama içindeyim

1|0
    0|0
  • Mantıklı bi açıklama yaparım,eğer haksız yere üstüme geliniyorsa ağır konuşurum sonra baktım beni dinlemiyor bile,sessizleşirim.. Ki o zaman anlar hatasını,çok geç olur.

0|0
    0|0
  • Hiç susmam.Cünkü insanlar susmanın iyi bir cevap oldugunu bilemiyor.Susarsan,korkaksındır onlara göre.Bu yüzden acıklayarak ifade etmeye calısırım

0|0
    0|0
  • Sessiz kalırım ve uzaklaşırım...Daha da yakınlaşmam :))

0|0
    0|0
  • desteksiz iddia iddia değildir der haklıysam ıspatlarım. eskiden olsa bağırır çağırırdım ama artık durgunum... yormuyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Çirkefleşiyorum açık ve net.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çok sinirlenirim öfke kaplar her yanımı sonra da çoluğna cocuğuna etmediğim kötülük kalmaz her türlü pisliğe bulaştırırım... Ömür boyu uğraşacağı sıkıntı veririm kişiye...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tavrim ne olur bilmemde.. bence senin icine bulent ersoy kacmis laf-i guzaf mamafi gayri safi milli hasila

0|0
    0|0
  • En çok öfkelendiğim an. Kalp kırarım, can yakarım! Eğer aşık olduğum biriyse şayet, sesimi çıkarmam giderim.

0|0
    0|0
  • oluyor, geçenlerde de oldu. görmezden gelirim en sonunda artık

0|0
    0|0
  • kırıcı ve hırçın olurummmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...