Sevgilimi affetmeli miyim sizce?

Arkadaşlar benim 2 senelik bir ilişkim var her şey güzel gidiyordu daha dünde beraberdik.

Fakat bugün bi kızın mesaj attığını ve konuştuklarını öğrendim.

Şok oldum. Siz olsanız affedermiydiniz sevgilime hesap sordum kabul etti kızla konuştuğunu ama napıyosun nasılsın şeklinde dedi.

Güncellemeler:
Ben aldatcak kadar yanlış bişey yapmadım okuldan konuştuk o kızda öyle kötü birisi değil senin tanıdığın gibi diyor bana...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• hata varsa cezasını çeksin.

bu, çizgi film değil ki duvara çarpınca devam edesin.

bu gerçek hayat, hayatın ta kendisi.

duvara çarparsan canın yanar... izin verme...

verirsenden acıya dayanıklı ol. çünkü taviz tavizi doğurur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeşim sende uyanık olucaksın kımbılr kac kişiyle kac zaman böyle gitti bu adam. turkcellse şifre yazıp 2222 ye yollycan şifre gelck alcan o şifreyi canın sıkıldkca ıntrnttn bakcan kmle konştu kmle mesjlştı kmlerı aradı baktın yabancı bı numara hemen arıyp srcan km lan bu dıe

0|0
    0|0
    • Avea zaten öyle yaptımda öğrendim çok rahat bi şekilde verdi şifresini bende baktım numarayı tanımayınca aradım sordum her şey öyle çıktı ortaya.

• tamam işte bunu anlatmak ıcın dıyorm nıe haksız durumua düşcen o nasıl yapıyosa sende yapcan arkadaş o erkek yapar ben kız yapamam düşüncesındemısn

• Tabikide değil öyle olsam zaten ses etmez ilişkime devam ederdim...

• şimdi tam okudum da bence affetme . gerisi gelebilir

0|0
    0|0
  • ne var affet gitsin

0|0
    0|0
  • konusmanın boyutu ne arkadaslık mı yoksa kur yapmamı kur yapıyorsa ıkıncı bır ılıskıye acılıyordur senden bekledıklerını bulmamıstır senıde bırakmak ıstemıyordur yanlız kalmamak ıcın...

0|0
    0|0
    • Konuşmanın boyutunu bilmiyorum işte.s

• Barışmak için bahane olmuş bence :D Erkekler askere giderken acındırır kendini. Ama gerçekten de acınacak haldedirler :D Askerde de ararsa seni şaşırma :D

0|0
    0|0
    • Zaten küs değildikki olay bugün oldu...

• başka kızla konuşamaz mı ne var bunda yaa?

0|0
    1|0
    • Sevgilisi varken konuşması doğrumu ?

• kız gıttı başka bı erkkle bulştu hıc aklına gelmezmı adam ya başka gözle bakarsa tamam senın kız sana cok baglı yapmaz yapamaz dersın ya karşıdakı kötu düşünuyosa art nıyet arıyosa:)

• aga senle çıkan kız başka erkekle başbaşa oturmaz ztn.ama okulda merabalaşır konuşur.böyle 4-5 arkadaş kızlı erkekli muhabbet ederler.bunlar normal yani.24 saat g*tünde mi dolaşacaksın kızın :D zaten arkadaşlarını tanırsın sevmediğin arkadaşlarıyla görüştürmezsin.ama her karşı cinse de potensiyel sapık gözüyle bakılmaz

• hemen bitir uğraşma.. erkek mi yok sana ?

0|0
    0|0
  • yaw bıraksın napıyon, nasılsın ayaklarını, iyi idare etmiş ikinizi de.

0|0
    0|0
  • Kızı hazırda bekletmiş, ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 senelik bi iliskiniz var ve sevgine sana hic mı saygısı olmamış. Eğer öyle konuşuyorlarsa neden onceden sana söyleme gereği duymamış ki? Ama 2 senede az degil yinede kalbinin sesini dinle canım ..

0|0
    0|0
    • Beni sevdiğinden çok emindim bunu yapması şok etti biz birbirimizin her şeyi olmuştuk bu 2 senede.

Bilmiyorum ne yapıcağımı.

• Bence yalnız kalmalısın ve düşünmelisin

• Haklısın...

• itiraf etmiş hatasını, bence bir şans daha ver...

0|0
    0|0
    • O itiraf etmedi ben gördüm sordum kabul etti inkar etmedi yani.

• Kızı tanıyorum uzaktan ama yakın arkadaş değiller bütün yakın arkadaşlarını tanırım zaten...

• Anladım :)

• kabul etme byle bişeyi seni sewse bu sekilde bişey yapmazdı yapmışsa da senden gizlemezdi ...Affedersen aynı seyi tekrarlar ..

0|0
    0|0
    • Gizleyerek en büyük hayayı yaptı zaten...

• daha fazla uzatma o zamn canım

• Öyle yapıcam...

• yani konuşup konuşmaması değil,ne konuştuğu önemli bence

0|0
    0|0
    • Aynen fakat bunun doğrusunu nasıl öğrenebilirimki ?

• hmm.mesaj attığı kıza sevgilinn telini alıp sen mesaj atabılırsın.konusma tarzndan anlarsın ztn ne hakkında konustuklarını:)

• Güzel bi fikir bu.

• affetmezdim sen niye affettın be kuzum

0|0
    0|0
    • Affetmedim daha ne yapcağımı bilmiyorum...

• bu kızla neden sohbet etmek istiyormuş bunuda sor

0|0
    0|0
    • Mesaj attı bende cevap verdim konuştuk dedi...

• hııı trip durumları çokta uzatma dan acıt canını ozaman...

• Trip değilde bi daha ona eskisi gibi olmuycağımı anlasın.

• bu affedilemez bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...