Hayat sizin için hangisidir?

Hayat geçmiş midir sizin için, gelecek midir, yoksa nefes aldığınız ve hissettiğiniz şu an mıdır?

Yastığınızda kalbinizin sesini dinlerken mi en çok anlarsınız yaşadığınızı? Belki de kalbinizin onun ismiyle atıyor oluşu biraz da? Söyleyin kuzum, siz nasıl uyanırsınız? Aynanın karşısında her sabah dikilirken yüzünüzde beliren veya belirmesi muhtemel kırışıklıklar uçurum olur mu birer birer? Gözleriniz hep böyle miydi, yoksa sadece yaşla dolarken mi böyle bulanık? Siz hangi ara bu kadar büyüdünüz? Söyleyin kuzum, sahi, nedir bu hayat?

(Alıntı)

• Geçmişte kaldı hayat...
    56% (5)25% (1)46% (6)Oy Ver
  • Gelecek...
    11% (1)25% (1)15% (2)Oy Ver
  • Şuan...
    33% (3)50% (2)39% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Alıntı çok güzelmiş. bence nefes aldığımız hayattır yaşadığımız. Dün geçmiştir, geri dönüşü yoktur, yarın ise belirsizdir, göreceğimizin bir garantisi yoktur ertesi günü. O halde şu anımıza sarılmalıyız bence... Ama geçmişimizi kabullenerek ve yarının güzel olacağını umarak...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şu an için iyidir

1|0
    0|0
  • Geçmişte kaldı hayat...

1|0
    0|0
  • hayat şuandır yaşadığın kadar yaşarsın ertelemiceksin hiçbirşeyi

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey değildir bulunduğun anı yaşarsın gelecek anlarınında güzel geçmesi için bir takım şeylerin peşinde koşar durursun bu para olur ev olur vs şeyler işte bana hiçbirşey ifade etmiyor.

0|0
    0|0
  • Nefes aldığım an olmasını isterdim fakat benim için hayat gelecektir. Gelecek için iyi adımlar attığımda bu anımda da mutlu olurum. Sanki geleceğin geleceği kesinmiş gibi.. Belki köşede bir araba çarpacak ve ölüp gidicez ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayat hava kapalı olsa bile ne güzelll bir günn deyip nefes aldığınıza şükredebilmektir..hep öğrenmek hep araştırmak dogmatik bilgilerle yetinmemektir...ve AŞK :)

1|0
    0|0
  • Hepsi benim için;çünkü zaman akarken bazen geçmişi,bazen geleceği,bazen yalnızca anı yaşarım diğerlerini önemsemeden.

1|0
    0|0
  • Gelecekten umutluyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...