Poposu kalkmasın ilgimi görmesin dediniz peki ya neden?

bir kaç gün önce size mekana dikkat çeken biri girdiğinde neden bakmadığınızı anket olarak sordum. ankette çoğunluk ''poposu kalkmasın'' demiş.

şimdi devam olarak soruyorum, Poposu kalkmasın yada ilgimin olduğunu görmesin diye neden düşünür insan?

• Nede olsa bana bakmaz, iyice kalkmasın poposu bakmıyorlar sansın
    13% (5)19% (4)15% (9)Oy Ver
  • İlgimi anlarsa onun da ilgisi yoksa rezil olurum/istekli görünürüm
    5% (2)5% (1)5% (3)Oy Ver
  • İlgimi belli etmeden önce onun ilgisinden emin olmam lazım
    33% (13)29% (6)32% (19)Oy Ver
  • Kendini bişey şanar, başkalarına bakar/ bana bakmaz,süründürür
    38% (15)19% (4)32% (19)Oy Ver
  • Aramızda birşey olacağı yok,poposunu ne kaldırım boşuna
    11% (4)28% (6)16% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat çeken birine bakıp bakmamak konusu bence nasıl bakmakla alakalı. Poposu kalkmasın durumunu yurdum erkekleri ne zamandan beri böyle düşünüyor acaba? Ben inanmıyorum bu türden söylemlere, dikkat çeken birisi mekana girince bence ister istemez herkesin gözü kayar, ama dediğim gibi önemli olan nasıl ve ne amaçla baktığıdır bakanın.

0|0
    0|0
    • tabiki herkez bakar ama benim sorum, dikkatli okumamissin sanirim TEKRAR bakmamanin sebebinin ne oldugu. yani kiz dikkat cekti mekana girdi. ve erkege bakti ama o erkek tekrar neden bakmaz?

• ama uzatiyorum farkindayim ozur dilerim :( kizma nolur.

yanliz durum su: kiz bakmadiginda bakio ikinci ucuncu hatta dorduncu kez ama kiz bakinca bakmamaya calismak nedir? brdaki sorun bu yani kiz bakinca bakmamak

• İki sebebi olabilir: 1. Dikkat çeken ve herkesin bakmadığı bir kıza bakmamak kızın ilgisini çekecektir. Yani bu bir taktik şeklinde yapılmıştır ki kız beni diğerlerinden ayırsın. 2. Adam utangaçtır ve özgüveni yoktur. Kızı beğenir, bakar, ama kızla göz göze gelmek istemez. Zaten şansım olamaz ki bu kızla şeklinde düşünür. Bu arada asla kızmıyorum, konuşmak ve fikir alış-verişi için buradayız, yeter ki yazdıklarımız bizden olsun.

Erkekler Ne Diyor 7

• müsait diyorum hepsi öyle olur demiyorum

0|0
    0|0
  • türk kızları öyle olmaya müsait ondan

0|0
    0|0
  • çok ilgi gösterirsen şımarır uzaklaşır senden.bu zaten cepte ben bi de etrafa bakınim der

o yüzden kimseye çok ilgi gösterilmez, kimsede "bu zaten benim" hissi yaratılmaz. her zmn vazgeçebileceğin ihtimalini karşıdakinin zihninde canlı tutman gerek

0|0
    0|0
  • Bana ne kızın poposundan oyle bakarsam benim karizmam iki paralık olur.

0|0
    0|0
  • Aramızda birşey olacağı yok,poposunu ne kaldırım boşuna.bu cevap bana uyar

0|0
    0|0
  • ipleri vermek istemeemiştir

0|0
    0|0
  • Aramizda birsey olacagi yok,poposunu ne kaldirim bosuna

0|0
    0|0
    • neden bisey olacagi yok ? hoslanmadigin icinmi yoksa onla bi iliski dusunemedigin icin secmez filan diye mi

• evet ilişki olabilir sonuçta bir hoşlantı varsa neden bakmim ama hoşlantı olmadıktan sonra bakmanın bir alemi yok

Kızlar Ne Diyor 2

• karşıdakinin egosu tatmin olur. bunu da kimse istemez. hepimiz bencil varlıklarız.

0|0
    0|0
  • Bir daha inmez çünkü. Tepene çıkar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...