Facebook'tan silmekle iyi mi yaptım?

biraz uzun ama yorum yaparsanız çok sevinirim çünkü ben bu olanlara hiç bir anlam veremedim. ben üni 2 deyim. ve okulda bi çocuğun bana bakışlarını yakaladım bir kaç defa aynı sınıfta değiliz bu arada. bende bakmaya başladım çünkü hoşlandım hafiften. 1 hafta geçti 2 hafta geçti çocukla bakışıyoruz ama gelmiyo bir defa gelmeye yeltendi ondada konuşamadı zaten. dibimizdeki masada arkadaşlarıyla oturdu bana baktı yine biraz gitti. bende cesareti yok heralde diye düşündüm bi adım atıyım dedim facebookta ekledim ama bir şey yazmadım tabi ondan bekledim 3 gün oldu hala bişey yazmadı o bana. sonra bizim sınıftan bir kızın fotoğrfini beğendiğini gördüm . kan beynime sıçradı ve çocuğu sildim. madem öyle niye bana baktı o zaman kaç hafta boyunca. erkkler daha iyi anlar gibime geliyo. sizce bu çocuk napmaya çalışıyo beyler bi şey deyin ya ama samimi cevap verin ve sizce faceden silmekle iyi mi yaptım şimdi demezmi hem kendi ekliyo hem kendi siliyo diye

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• doğru yapmışsın arkadaşım..

madem sen ekledikten sonra faceye girmi başka şeylerle uğraşıp seni kabul etmemiş silmen doğru.. ne düşünürse düşünsün sen kendi prensibine uymuşsun. aferin..

onun davranışlarına gelince... Bazı erkekler sadık olur. bir sevgilisi yada beğendiği biri vardır. Fakat ondan daha çok hoşlandıığı biri çıktığından o kişiden bakışlarını alamasa bile ötekine sadık kalmayı tercih edebilir...

yada taktik yapıyo olabilir. Bu kızda bana baktı boş değil. ben bunu iyice çıldırtayım bana karşı koyamaz hale gelsin ondan sonra her şekilde kullanırım gibide olabilir..

BUNLAR SADECE FİKİR TABİ... olabilir de olmayabilirde. ok

0|0
    0|0
    • ya aslında bnu düşün düşün anlayamayız içinden çıkamayız gibime geliyo. çünkü erkek beyniyle kadın beynı aynı şeyleri düşünmüyo ,farklı çalışıyo. burda ben aha çok kendme kızdım niye hoşlandığımı belli ettim diye ama belli etmesemde hep iki arada bi derede kalıcaktım hoşlanıyomu hoşlanmıyomu şöylemi böylemi diye. o yüzden boylesi daha iyi oldu. bide çocuğun sürekli erkeklerle takılması falan kızlara yanaşamadığını düşündürüyo bana ama bu kadarıda fazla tabi en azından bi merhaba.. diyebilirdi

• Evet onun ne düşündüğünü bilemeyiz haklısın..

ve sen üzerine düşeni yaparsın, ilgini belli edersin gerisi onun problemidir.. Keşke yapmasaydım diyorsun. günümüzde haklı bir davranış.. belli etmek iyi olmayabiliyor. ama bende açık ve içten olmayı tercih ederim her zaman... Benim davranışım beni ilgilendirir, karşı tarafın tavrıda onun karakterini gösterir...

Erkekler Ne Diyor 7

• iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Her Bakışın altında Hoşlantı ve Etkileşim aramak anlamsız...

Öküz de trene saatlerce bakıyormuş ama bak bir türlü kavuşamıyorlar ?

E sen elmayı seviyorsun diye eee Elmanında seni sevmesi Şart mı ?

0|0
    0|0
  • ergenlik dönemindesin sanırım :D

0|0
    0|0
  • salaklık yapmışsın kendını düşürmüşsün

0|0
    0|0
  • fotoğraf beğenmesi çok derin anlamlar mı taşıyor ?

komik sizin ilişkileriniz ya anlatmayın bari ..

0|0
    0|0
  • o çocuk seni ayarlamaya çalışıyor sonrada senden yararlanıp ayrılacağa benziyor bence

0|0
    0|0
    • ayarlamaya çalışsa bi şey yazardı

• o zaman ya çekiniyordur ya aklı sıra ağırlık taslıyordur yada güzelseniz eğer güzelliğinize bakıyordur

• kızın fotosunu beğenmiş olması bişey ifade etmez. onu nasıl gördüğüne bağlı. sen hiç erkek arkadaşlarının fotosunu beğenmiyo musun ? üstelik daha ortada hiçbişey yokken bu kıskançlık niye ? seninle hiç konuşmaması garip tabi, bu kadar zor değil bi kızla konuşmak ama elemanın kendine güveni yok dicem ama netten de konuşamıyosa diyecek laf yok artık. sen ekledikten sonra hala sana bakıyo muydu ?

0|0
    0|0
    • ekledikten sonra bir kere gördüm . arkadaşım baktığını söyledi ama kenardan kenardan belli etmeden bakıyomuş. kıskançlığın sebebi bana bakıyo ama başkalarına adım atıyo ve hoşlandığımı belli ettiğim için çok aptalım ona kızıyorum

• ben kendi açımdan konuşuyorum, eğer ben bi kıza bakıyosam o kızdan hoşlanıyorumdur , konuşamadığım zamanlar olmuştur ama çok eskide kaldı :D ortaokulda falan :D bu kadar süre kıza bakıp da konuşamamamın sebebi cesaretsizlik olur diye düşünüyorum. yoksa ben manyak mıyım hem kıza bakıcam hem de kızla gidip konuşmıcam. cesaretsizliğin sebebi de çoğu zaman reddedilmek olur ama sen eklemişsin üstelik, o da ortadan kalktı. başka sebep aklıma gelmiyo açıkcası.

• kendi bilir ben yapıcağmı yaptım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...