Utancımdan söyleyemiyorum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar benden 14 yaş büyük bir akadaşım var kısa zamandır nişanlıyız. Kaliteli bir insan, gerçekten iyibir işi ve çevresi olan biri ama bunun tam aksi olan hareketinden nefret ediyorum. gerçekten mutluyum ama bunu edepli sormanın bir yolu yok arkadaşlarıma soramıyorum kendimi rencide etmemek için eli sürekli orasına gidiyor, kaşıntısı olabilir ama benim yanımda yapmasın ya yemin ediyorum ki soğudum. Beni de geçtim sokakta insanların yanında yapıyor kendimi çok rencide edilmiş hissediyorum. Bunu ona söylememin bir yolu var mı, ilerde nişanlandığı kızın böyle bir şey söylemesi onun açısından iyibir anı kalmasını istemiyorum.:( Her görüştüğümde 4-5 kere kaşınıyor :(

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• İy bir işi çevresi olması , kafasında bazı şeylerin hala boş olmadığı anlamına gelmez. Dikkat etmen gereken su ki ; senin yanında mı yapıyor bu hareketi yoksa kendi isyerinde cevresinde aile ortamında da yapıyor mu ?

Nedeni , bir angutluk da olabilir, sana bir çeşit dikkatini oraya cekme de olabilir. Bunun dısında ise bir sekilde kaşındırıcı birşey kapmış olabilir ki asıl seni saglık açısından ilgilendiren bu .

Gorunumu igrenctir bu hareketin , sana da yapsa bir toplumda da yapsa , ikisi de seni rencide eder bir konu. Düsün , misafir gelmişler size , eli durmadan orada ve kaşıyor, herkes de farkediyor. Bunun nedenini cidden sorman ve uyarman gerekli .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• o bu durumun farkında olmaya bilir nekadar itici göründüğünü bilmeye bilir.. sen onun kadını olacaksın arkasında duracaksın.. bu gibi durumları söylemen gerek tabi uslubuyla..i.. sen söyledikçe kendine çeki düzen verecektir... çevreside bu çirkin görüntüden kurtulacaktır.

1|0
    0|0
  • Söylemezsen senin rahatsız olmadığını düşünür ve hareketine devam eder, bunu ciddi bir şekilde pat diye söylemelisin ona , ne yapıyorsun diye ;)

1|0
    0|0
    • Nasıl söylemelıyım?

• Bu adam senin nişanlın ve ileride kocan olucaksa , ne türlü söylersen söyle , yeterki söyle ;)

• otomatik kasıma makinasında damping ...oranız buranızı kaşınıyor kaşınırken ve kaşıtırken size bakan gözlerden rahatsızmısınız o halde doğru adrestesiniz..hüzün kaşıntı robotunu sizler için tasarladık ve ürettik.Artık nereniz kaşınırsa kaşınsın elleriniz özgür olacak kaşınan yerinizi hüzün kaşıma robotu kaşıyacak...böylelikle nişanlınız eşiniz arkadaşlarınız artık sizi takip etmeyi bırakacak sizde kaşınan yerlerinizin kaşınmasından aldığınız zevkle güne yeniden doğmuş gibi merhaba diyeceksiniz..ürün stoklarla sınırlıdır benden söylemesi saldırın

0|0
    1|0
  • Daha şimdiden şaka yollu bile olsa genital konuda şakayla karışık bir açıklama yapamıyorsan senin işin gerdek gecesi çok zor güzelim.Sen nişanlının yılanını görünce altına kaçırırsın ve kendi çapında cinler basarda gerdeğe bile giremezsin güzelim.Senin işin çok zor fakat ondan önce sende şu katı utangaçlık alışkanlığını kırmaya yada değiştirmeye başlamalısın.İlk önce kendinden başla bak gör devamı gelecek ve onada söyleyemediklerini rahatça söyleyeceksin.Kolay gelsin şimdiden.

0|0
    1|0
    • Bahsettiğin durum ile bu çok farklı bir durum. Birisi birleşim diğeri utanç..

• bence bunu dile getirmelisin rahatsızlıgın var mı gibisinden 2 şey tetikler ya alışkanlık yapmış yada hastalık söz konusu hastalık ise tedavisi mümkün yok alışkanlık ise işin zor vaz geçmesini saglamak uzun zamanını alacaktır

1|0
    0|0
    • İnsanların tipine, eğitimine aldanmamak gerekiyormuş gerçekten hayatta bir şey daha öğrendim

• AHAHAHA hayır çok efendi, boylu poslu o kusurunun yanında alımlı bir insandır =))

• o zaman yapacagın bir yol var oda şu onunla bu konuyu konuşmak hastalık mı yoksa alışkanlık mı bubu ögrenmek lazım :D ona göre bir yol haritası çizmen gerekecek

• neden kaşındığını sor. rahatsızdır belki sıkı giyiniyordur. onun dışında kaşıntı olmaz anormal durum

0|0
    0|0
  • Bu gerçektende büyük bir sorun ve sen şimdiden bunu hissederek yaşıyorsun...bence vakit kaybetmeden bunu ona gayet doğal bir şekilde söylemelisin.Belki kendisi bunu farkında olmadan yapıyordur,belkide alışkanlık haline getirmiştir.Belkide sağlığı ile ilgili bir sorunu vardır.Bence bunu konuşarak çözmeniz gerekmekte.İkiniz açısından ileride sorunlar yaşamamanız için.Şimdiden kolay gelsin.iyi günler.

0|0
    0|0
  • bi bos bulundugunda orasina yarim sise kolonyayi boca et kasinmaz bi daha

1|0
    0|0
  • cok ayıp etmıs arkadsa bence tedavı olmalı bakterı varsa veya psıkoljkse br sekılde vazgecırılmelı

0|0
    0|0
  • söyle sorun olmaz.ama alışmıssa zor bırakır.

0|0
    0|0
  • rahatsız edici bir durum olduğunu söyle hem senin hem o'nun iyiliği için,

0|0
    0|0
  • ilginç yani alışkanlık yapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Karıştırdığı yada kaşıdığı bir anı görünce ona hangi sayı çıktı diye sor o ne diyorsun falan derse dersinki tombala çekiyorsunya hangi sayı cıktı diye soruyorum dersin sonrada kafandan bır sayı söyle 1. çinko diye bağır :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) bu utanç ona yeter tabi anlarsa:)))

1|0
    0|0
    • =)) hayatta söyleyemem

• Sen söylemezsen adamda devam eder sen tombala bile yaparsın bu suskunlukla :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Söylemelisin.Hem de rahatsız olduğunu açıkça belli et.

1|0
    0|0
  • söyle güzelim ona bu dert çekilirmiii..

1|0
    0|0
  • nişanlım diyosun kaşınma demeye çekiniyosun.Bence sende bir sorun var!

1|0
    0|0
    • Nasıl sorabılırım ki, kaşınma mı dıyım rezillik!

• Yani alışkanlıksa söyledikten sonra da bikaç sefer uyarman gerekecek gördüğünde çünkü alışkanlıkları bırakmak zordur.Ama ya sen çekicen bu iğrençliği yada son vericeksin!

• Ne yalan söylıyım gerçekten ciddi anlamda soğudum

• ay çok kötü ya neden okadar büyük birinlesin adam zengin mi

1|0
    1|0
    • soruya bak simdi :S

• kaşınmayanı bulursun sende

• valla ben sokakta görüyorum bazen iğrenç bi görüntü .s sevgilim böle bişey yapsa pat diye sölerim ne olucak bak bide senden 14yaş büyük yaptığı yanlışı farketmesi gerekir aslında. söyle nolucak ya

0|0
    0|0
  • nasıl sevebiliyosun böyle davranıyosa

0|0
    0|0
    • Çok soğudum artık. Özünde çok iyi bir insandır

• iğrenç geldi bana şu an bende soğudum şahsen

Yükleniyor...