Erkeklerin yaptığı sporlardan hangisi en çok ilgi çeker?

Daha net sormak gerekirse ; Yaparken görmediğiniz ama yaptığını duyduğunda "vayyyy" diyeceğiniz özel bir spor var mı ? basketbol, tenis, futbol, dövüş sporları, yüzme, hentbol, fitness, golf, trekking vs gibi yada aklıma gelmeyen diğer seçeneklerden...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Voleybol :D :D

0|1
    0|0
    • voleybol söylerken çok havalı ama nasıl desem, sanki biraz daha bayanlara özgü gibi, ön yargı demeni istemem ama salon sporlarından en uzak olduğum voleybol sanırım hemde lise dönemimde oynamış olmama rağmen... Beach Volleyball erkeklere daha bir yakın gibi. belkide kıyafet seçiminden dolayı yanılıyorumdur...

• Bilmem ben çok yakıştırıyorum voleybolu erkeklere :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Dövüş sporları.Erkek dediğin furdu mu duvara yapıştıracak arkadaş:)

0|1
    0|1
    • inan ki yazarken bile en son bu çıkar diye düşünüyordum... sertlik ve güç kadını ne kadar çok etkiliyor ? ve asıl merak ettiğim dövüş sporu olması fizik te gerektiriyor, yani fizik te bunda etken mi ?

• Fizikte etken ufak tefek bir adam etkilemez mesela siyah kuşağı bile olsa:)

• American football

0|1
    0|0
    • sanırım en büyük etkiyi kalıplı vücutlar yapıyor. six pach olmasada , omuz ve kalıp etkili...

• Futbol oyniyan erkek en cekici erkekdir

0|1
    0|0
    • hmm. sanırım kulağa hoş gelen bir cevap buldum. ama kimseyi yönlendirmek istemem. ne duymak istediğim değil ne duyduğum önemli şuan...

• dövüş sporları yapıyosa vayyyy derim

0|1
    0|1
    • kadınlarmı çok sert yoksa biz mi fazla metrosexsuel olmaya başladık... : (

• herkesin zevki farklı ben sert erkeklerden hoşlanırım başkası daha naif erkek sever tercih meselesi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• basketbol ve futbolcular daha dikkat çekiyor

0|1
    0|0
    • sanırım iyi bir futbolcu olduğunda ekonomik getirisinin çok olmasıda etken. karizmayı tavan yapıyor : )

• tabi o da etkili :)

• fitness la ilgileniyorum ve bi mekana girdiğimde genelde ilgi üzerimde oluyo , var mı başka sorun ? :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...