Yolda tacize uğrasanız ne yapardınız?

işe giderken sabah evin önünde giderken arkadan biri elle taciz edip kaçıyor bulunduğunuz semt küçük ve kaçan kişiyi tanıyorsunuz. bu durumda napardınız ? çocuğu abilerinize buldurup dövdürürmüydünüz yoksa hiç olmamış gibi mi yapardınız ?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• tanıyıp tanımamak önemli değil ki. sen tacize uğramışsın. bu durum hoşuna gitmemişse rahatsızlığını belirteceksin. bagırırmısın, dövdürürmüsün, polise şikayet mi edersin tercih senin. ama mutlaka birşeyler yapmalısın. benim tercihim polise şikayet etmek olurdu. yapan cezasını görsün.

0|0
    0|0
    • bi yandan da şöyle düşünüyorum erkek arkadaşımda aynı semtte kulağına giderse böyle bişey yani kimse görmedi ama arkasından küfürler saydırdım oturup ağladım

Erkekler Ne Diyor 24

• seneler onceee. ıstanbulda koprunun altında kız arkadasımı beklıyordum.kız ark. koprunun ustunden bana dogru yaklasırken bırden ıkı polıse bakıp aglamaya basladı . yanıma yaklasınca memleketımın 2 zibidi polısı kız arkadasıma agza alınmayan tarzda sarkıntılık etmıstı. hıc vatandasın polısı kovaladıgını gordunuzmu? yakaladım amırıne sıkayette bulundum. ben 1 gun nezarette kaldım polıse mukavemetten o meslegınden oldu. anlatım dedım

0|1
    0|0
  • bence net bir tepki vermelisin. dövdür demiyorum ama madem tanıyorsun, uyarmalısın yoksa bu cesaretini ileride daha da abartıp kötü sonuçlar doğurabilir... kaldıki bu uyarının ciddiyeti tacizcinin doğru yolu bulması ve hatasını anlaması içinde çok önemli...

0|0
    0|0
  • Şiödi sabah sabah ne yapabilirsin bilemiyorum, ne kadar tanıdığını, çevrenin yapısını bilmeden cevap vermekte zor... Ama mutlaka bir şey yap, hiçbir şey olmamış gibi davranırsan bundan cesaret alarak bir sonraki sefer daha ağırını deneyecektir ;)

0|0
    0|0
  • arkadaşımmm tacizz önemli konu bunu abine bababan annene değill çocuğunnn aileseni söyleee ama bir arkadaşın aralığıyla söylee bu aradaaa içine atma bu meseleyi atarsann çocukta alışkanlık yaparrr yine geliryine taciz ederr seniii yada hiç kimseye bişey deme biber gazı al birtane muhakkak ki görürsün gördüğün yerde sık gitsinnn ömür boyu yaklaşmaz birdaha :)

0|0
    0|0
  • Evine kadar takip ederdim gece yarısı oldumu kapıyı çalar kafa göz dalardım adama.

Kolaymı lan öyle.

0|0
    0|0
  • link

:D

1|1
    0|0
  • Öncelikle Tacize mehil vermemeye çelışırdım. Diğer yandan özellikle elle tacizde bulunan kişi sadece ve sadece Dayaktan anlar. Eşşek sudan gelinceye kadar pataklattırırdım.

0|0
    0|0
    • bi yandan da şöyle düşünüyorum erkek arkadaşımda aynı semtte kulağına giderse böyle bişey yani kimse görmedi ama arkasından küfürler saydırdım oturup ağladım

• çok kararsızım sevgilimde gider döver iş dahha çok büyür bende rezil olurum

• sen bilirsin, ama tekrar yeltenirse kaçarı yok...

• semt değil dünyada küçük... madem hosuna gitti taciz sus! yok hoslanmadın savcılığa bile vermelisin...

0|0
    0|0
  • Yolda tacize uğramak sadece dediğin gibi olmazsa eğer bir kaç defa 2-3 kız laf atmıştı. Usulca yanlarına gidip bir şeyler fısıldamıştım arkalarına bakmadan kaçmışlardı:)

0|0
    0|0
  • Abine dövdürme...durduk yerde başınıza bela olur...Haklı olduğun yerde o pislik yüzünden abibin kanunla başı derde girer.

0|0
    0|0
  • bugun parmak atar ses çıkartmazsan yarın tecavüze kalkar durumu önce sana taciz edene anlat anlamıyor ise ailesine durumu söyle

0|0
    0|0
  • Yolda tacize uğrarsam şunlar önemli.

1- Erkek mi bunu yapan? Eğer erkekse canını yakarım

2- Kızsa bunu yapan. Rencide ederim.

0|0
    0|0
  • abinize dövdürmek yerine onu uyarın polise bildiririm diye yine de yaparsa bildirin ailenizi bulaştırmaya veya tepkisiz kalmanıza gerek yok tepkisiz kalırsanız daha da cesaret bulur zaten

0|0
    0|0
  • abılerı karıstırma ama buda her sabah bole devam edemez dımı ona elınde bunu yaptıgına daır vıdeo kaydı oldugunu savcılıga sıkayet edecegını sole bı daha yurudugun yoldan gecmez:Dtoto korkusundanD:

0|0
    0|0
  • git babasına söyle.savcılığa vercem de bak nasıl tırsarlar.

0|0
    0|0
  • bu iş büyür polis e şikayet edebilceğini söyle..

0|0
    0|0
  • dövdür de bida yapamasın kmseye

0|0
    0|0
  • ağzına ... o çocuğun:D

0|0
    0|0
  • Vaybe kız milletine bak yoldan çıkmış valla derim ve döner bagrırım kaçma bebegim gel derim :))))

0|0
    0|0
  • kesinlikle dövdür hatta ben de dövebilirim

0|0
    0|0
  • çocugu kendin döv:D

0|0
    0|0
  • beni gören korkuyor zaten hangi çılgın bana parmak atacakmış şaşarım :P

0|0
    0|0
  • döverdim.hiç şansı yok.