Sizce ne sürpriz yapmalıyım fikirlerinizi paylaşır mısınız?

2 senelik bi ilişkm var erkek arkadasımın haftaya doğm günü. güzel bir sürpriz yapmak istiyorum birde hediye almak sizce neler yapabilirim orjinal fikirleriniz varmı benimle paylaşın lütfeeen en azından bi fikir edineyim :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• kaç yaşında. okuyormu ? ilgilendiği seyler nedir? ne tur müzik sever? biraz anlat da bizde fikir verelim.

0|0
    0|0
    • spor gıyınır spor takılır genelde takı vb kullanmaz 21 yaşında

• aslında okuyordu dondurdu. çalısmıyo

• anlaşıldı. en güzel hediye ondan ayrılman olurdu ya neyse şimdi ağır gelir zamanı gelince nasıl olsa kendin isteyerek yaparsın. bir saat al. baktıkça her an seni anımsasın.

Erkekler Ne Diyor 6

• bır kutuya kucuk kagıtlar halınde sadece ıkınızın bıldıgı paylastıgınız guldugunuz anıları ufak hatırlatmalarla yaz aradada ona karsı hıssettıklerını yaz cok guzel hıssedecektır emınım ben oyle olmustum ..

0|0
    0|0
  • link istanbuldaysan burayı tut beraber şarap ve romantik bir yemek yiyin 100tl ye malolur maksimum ama değer ;)

0|0
    0|0
    • süpermıs gercekten :D ama o yapsın bana ben bayanım :D

• yok canım ne çiçeği :D

• good for you:D

• kolua adını yazdır gecici dövme yada atkı ör =)

0|0
    0|0
  • tuttuğu takımın formasını al.

0|0
    0|0
  • bi bitmediniz amuha g...

0|0
    0|0
  • ona tag hauer al.. emınım çok mutlu olacaktır ..

0|0
    0|0
    • saat kullanmaz ki

• 100 :D öğrencıyız nıhayetındee

• yorumlara baktım da çalışmıyomuş.. bışey almana gerek yok.. tatlı bı buse ıyı gelecektır ve onun yanında oldugunu ona hıssettır. hem masrafsız hem onla daha ıyı vakıy gecırırsın. ..bıde ışsızse kendıne hayrı olmayanın sana da hayrı yok :) paranı harcama boş yere. dedıgım gıbı yap.paranda cebınde kalsın :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...