O an hissettikleriniz ne olurdu?

Diyelım bır şikayetiniz vardı.Doktora gittiniz ve tahlil sonuclarınız kötü çıktı.Ölümcül bir hastalığa yakalandığınızı öğrendiniz o an ne yapardınız ne düşünürdünüz ?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• hıckımseye hıcbısey söylemez.sankı herşey çok guzelmış gıbı yaşar sonrada sessızce gıderdım bu dunyadan :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İsyan edecek halimiz yok. Tedavi şansım var ise tedavi olmaya çalışır. Tedavi için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışırım yani en azından öyle yapacağımı düşünüyorum ama o zaman durum nasıl olur bilemem

1|0
    0|0
  • O olayı yaşadım, hiç kimseye bir şey demedim işk 2 Ay sonra can Dostumla paylaştım. O da oturut üzülmek yerine 3-4 ay boyunca beni kestirip biçtîrdi. Sanırım Dünyanın derdini çekmeye devam. Ama eskisi kadar dünyevi bağlılığım yok sanırım artık.

2|0
    0|0
  • Asıl aynı gün lotto da vurursa gör komediyi :)

0|0
    0|0
  • yaaa git sabah sabah, psikopatmısın nesin.

2|0
    1|0
    • Psikopatlıkla alakası yok.Hayat ve şu yaşadığımız yaşam mücadelesinin içinde kimlerin nelerin, nelerle uğrastığı nelerle mücadele ettiği.Bizlerin o en ufak seylere uzulmemızın takmamızın ne kadar gereksız olduğu ve her daim hayatın ne kadar güzel oldugunu hatırlamakla bir ilgisi var sayın MrCasper.

• yaşamayan bilmez.ne desek boş.

1|0
    0|0
  • yaradan ölüm dışında herşeyin bir çaresini vermiş metanetle karşılayıp sabırla bekleyeceksin şifa allahtan.

0|0
    0|0
  • Genç yaşta kimse hazmedemez fakat 60-70inde yakalanmışsam göbek atar doktoru anlından öperdim ve yakında ölecek olmanın sevinciyle içim içime sığmazdı.Ve böyle bir neşe içindeyken bile azda olsa hastalığımı geriletme mücadelesi veridim. :-)))

0|0
    0|0
  • Ölüme Giderim.Ölümü bekliyeceğime ölümün kendisine giderim.Ölümü beklemek çok zor.

0|0
    0|0
  • olan zaten olmus derdım hayatın bana oynadıgı oyuna guler yoluma devam eder kalan vakıtlerımı sevdıklerımle neselı eglencelı sekılde gecırırdım;)

0|0
    0|0
  • ALLAH dermansız dert vermez...

beni yanına almak istiyorsa beklerim onun yanına gidecem ALLAH peygamber efendimize kavuşacam...

0|0
    0|0
  • gülerdim ve '' Nihayet '' derdim :) Not: evli ve çocuk sahibi değilsem..

0|0
    0|0
  • Malı mülkü satar yer bitirirdim

0|0
    0|0
  • Hemen hatunu arar döte geldi aşkımız ikimizde şaşkınız derdiM :(

1|0
    0|1
  • İmamın elerine güvenirim

0|0
    0|0
  • bir sigara yakar bir de kahve isterim.

0|0
    0|0
  • Ben zaten ölmüsum gardas..

0|0
    0|0
  • şaban misali kendime kiralık katil tuttururum :P

0|0
    0|0
  • negüzel zaten hasta olmasanda güzel bi yer değil iyi olmuş hızlanması

0|0
    0|0
  • İşi bırakırım hemen

0|0
    0|0
  • s*çtık

0|0
    0|0
  • Ajdarın benden daha çok yaşaması gerektiğini düşünen azrail nerde ?

0|0
    0|0
  • tahsin yücelin çevirisini üstlendiği ayrı yol kitabını okumak lazım. orijinal adı l'immoraliste..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hiç düşünmek bile istemiom...kimseyi allah dermansız dert vermesin...

1|0
    0|0
  • Hayatımı gözden geçirirdim herhalde.

İlk aklıma kötü şeyler gelir ama, en nihayetinde herkes ölecek..

1|0
    0|0
  • Aglarim ben,yeminlen aglarim :(

1|1
    0|0
  • Çok sevinirdim.

0|0
    0|0
  • böyle bi olayın başıma gelme ihtimali var şuan..bugün sonuçlar çıkacak bakalım napıcam :) bişey yapmam ama sevdiklerime adarım kendimi sürekli onları mutlu etmeye çalışır kendimde onların mutluluğundan mutlu olurdum.beni tek üzen onlardan ayrılcak olmak olur ölümden korkmam.hatta herkes bi şeylerden korkarken ammaaan nolcakki en fazla ölürüz derdim :)

0|0
    0|0
    • Dilerimki sonuclarınız tertemiz gelır...

• şuan ciddi bişey çıkmadı ama tekrar bi kontrolden geçmem gerekiyormuş bakalım teşekkürlerr iyi dileklerin için:)

• Rica ederim :)

• Yaşamam lazım

0|0
    0|0
  • yasamadn bılemem..

0|0
    0|0
  • mıçtık o_o

0|0
    0|0
  • yaşama sevincimizimi öldürmek istiyorsun :D:D

0|0