Sevgilinizi hiç başka birisiyle yakaladınız mı? Yakalasaydınız ilk tepkiniz ne olurdu?

Bu yakalamak yataktada olabilir. Bir ortamda sarmaş dolaşta olabilir. Yada sokakta başka birisiyle el elede görmek olabilir. En basiti telefonda mesajları yakalamakta olabilir.

Yaşadınız mı? Yaşasaydınız ilk tepkiniz ne olurdu?

• Yakaladım
    29% (6)13% (2)22% (8)Oy Ver
  • Yakalamadım
    71% (15)87% (13)78% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|29

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• yasadım, terkettim ve tuy gibi hafif hissettim

1|0
    0|1
  • 1|0
    0|1
  • Ciddi cevap veriyorum ;Önce girişirdim sonra

Benim hayatımın geri kalanı nokta onun hayatının geri kalanı zindan olurdu.

Espirili cevap veriyorum : veremedim :(

1|0
    1|0
  • link 0:18 e dikkat

0|0
    0|0
  • Yakalamadım. B olarak onayladım.Hiç başıma gelmedi.Allah düşmanımın başına bile vermesin.Her kadın birer havva anadır ve cennet annelerin ayağı altında değilmidir.? Eğer ayakları altındaysa oda birgün anne olmayacakmı.? Neden kendilerini rezil kepaze ediyorlarki.?

0|0
    0|0
  • şükür daha olmadı:)

1|0
    0|2
  • ölüm ölümmm dediğin nedir ki gülümmm :D Allah korusun biraz asabi birisiyim heralde kötü şeyler olabilir ama herife dokunmam.

0|0
    0|0
  • Geçmişe maziii.S. gazi olayına fazla takılma,çokta kızdıysan beraber yürürken Belediye otobüsünün altına it,Körüklü otobüs Tercihin olsun.

1|0
    0|0
  • Tam tersi eski kız arkadaşım beni yakalamıştı.

1|0
    3|0
    • Nasıl bir histi o yakalanma anı ?

• Bu kullanıcı seni engellediğinden dolayı mesaj yollayamazsın! Tip konusuna takıldıysan özür dilerim onu haddimi aştım onun dışındakileri isteyerek ve kasıtlı söyledim.

• işte yılın pişkini kendini aşmışsın tebrik ederim:))

• link

bu yeterlimidir..._?

0|0
    0|0
  • ne takcam ya zaten muhtemelen çok çok baglı değil ve aşırı sevmiyor olurdum buda bana koymazdı bile yeni ilişkilerini tebrik eder ve oradan uzaklaşırdım olay budur. aşktan bahsetmedim bile :D

0|0
    1|0
  • bi kere sarmaş dolaş yakaladım. kıpkırmızı oldular ikisi de.yüzlerine baktım, inşallah mutlu olursunuz dedim.arkama bile bakmadan çektim gittim

0|0
    0|0
    • Harbiden böyle bırakıp gittin mi be?

• aynen yemin ederim bak :) ne başımı derde sokarım ne de onlara kötü bişey yaparım.canımı bile sıkmam :)

• yakalamadim ama yakalasam hiçbirşey demeden ordan uzaklaşir daha sonra sorarim sonrada karaktersiz olduğunu belirtir irtibati koparirim kendi kaybetti yaapcak bişe yok :))

0|0
    0|0
  • Yakaladım .. Sonra dedim ki benim bir fikrim var ..

I have a dream ..

One day ..

Dedim .. Biz iyi bi üçlü oluşturabiliriz .. Ben daha önce üçlü yapmadım dedim .. Kabul ettiler .. Mutlu mesut yaşıyoruz ..

0|0
    1|0
  • Hic Yasamadım Ama Yasarsam Hic Birsey Demeden Yapmadan Cıkar Giderim Eger Birazcık İnsanlık Varsa İcinde O Ona İyi Koyar .. Ama Ruhu Pic Olmussa Ona Kimse Birsey Yapamaz ..

0|0
    0|0
  • Olmadı olmaz da inş :)

0|0
    0|0
  • yakalamadım ama yakalandım.. hiçbir problem olmadı... biraz zaman verdik birbirimize tekrardan birleştik öyle hara gürele kavga dövüş olmadı.. problem olmuyor arkadaşlar rahat olun :)

0|0
    2|1
  • silahla gezdiğim için vururdum,gezmesemde alana kadar döver sonra vururdum yani her türlü vururdum.

0|1
    0|0
  • Yakalamadım! yakalasamda tepkim olmazdı. Tek kelime etmeden giderdim..!

0|0
    0|0
    • okadar kolay mı bir şey diyemeden gitmek? bence gitmek de zor oradan.

• @pppsss : O durumdan sonra sevgilim olmadığına göre..zor olan bişi yok..Hem zor olsa kaç yazar..Midesi geniş gillerden değiliz...Zorluk koymaz...

• Biramı açar izlerim zevkle :)

0|0
    0|0
  • Yakalamadım

0|0
    0|0
  • yüzüne tükürür yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • 2 el silah sesi Duyulur..

0|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi ALLAH göstermesin kimseye

olursada bilmiyorum ne yaparım

0|0
    0|0
  • Sevgilim hiç olmadığı için bunu yaşıyamadım fakat yaşasam biterdi herşey

0|0
    0|0
  • hayır yakalamadım ordabırakırım kalır

0|0
    0|0
  • grup yapardım

0|0
    2|0
  • telefon mesajlarına şifre bile koyamıyorsaaa beceriksizdir yakalanmayı hak etti demektir:)

0|0
    0|0
  • O an herşey biter benim için... Affı, telafisi yoktur !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Yakaladım ve o gün ben hasta yatıyo sanıyodum beyefendi gayet süslenmiş çıkmış dışarı arkadaşının doğum günüymüşte 2 kız 2 erkek oturuyorlardı. Tesadüf bende arabadaydım arkadaşımla çıkmıştım dışarı caddeden geçerken bir baktım bir mekanda içerde oturuyo direk içeri girdim tabi arkadaşımla gayet sakin bir şekilde karşı masasına gittim oturdum beni tabi masanın altından bacağım titriyodu sinirden. ilk başta farketmedi geldi yanıma oturdu pişkin pişkin gayet doğalmış gibi konuşuyo kalktım ben geldi peşimden ittim onu konuşmadım eve gittim sonra tüm gece aradı ertesi günde aynı şekilde mesajlar attı hiçbir şekilde geri dönmedim ertesi gün finalim vardı o gece full içtim ağlaya ağlaya uyumuşum. sabah kalktım 7de demet akalın olacak olacakı tekrar tekrar dinledim ve ders çalıştım o dersimide geçtim sonrasındada hiç onu düşünmemeye çalıştım aynı ortama geldiğimiz oldu ama ilişkimizi devam ettirmedim asla.

2|1
    0|0
    • Tebrik ederim. Çok güçlü ve olgunca davranmışın.

• tsk ederim öyle olmalıydı yapcak bişey yoktu başka :)

• bn olsam o cafede onu rezil ederdim surtına bitane osmanlı tokatını böyle hokkalı bi şekilde indirirdim yine bişy yapmamaışsın fazla :)

• Hangisini anlatacagımı şaşırdım :D

0|1
    0|0
  • ben telefonda resimlerini görmüştüm. cafedeydik fazla sorun çıkarmak istemedim ama mekandan çıkıp arabaya bindiğimizde kıyameti koparmıştım ve beni eve bıraktığında biti deyip kapıyı çarpmıştım. keşke daha fazlasını yapsaydım diyorum hep.

1|0
    0|0
  • allah göstermesinnn :( donarr kalırdımmm ikisinede sayıdırır sevgilimedee tokatıı patlatırr giderdimm rabbim kimseyee göstemesinn o görüntüyüü yaa :(

0|0
    0|0
  • Asardım keserdim yıkardım parçalardım dağıtırdım Varmıymış öyle :D Hele bi yapsın bide yakalandığı için sıkarım :D

0|0
    0|0
  • o an bnce yani o an benim karşıma çıkan kız ölmüştür yani başka yolu yok erkeğide erkekliğini alırım :) yaparım gözüm döndümmü vrya off off

0|0
    0|0
  • Yakalamadım

0|0
    0|0
  • Yakalamadım

0|0
    0|0
  • yol bile vermem ne halt yerse yesin zaten hiçbi açıklaması yoktur

0|0
    0|0
  • basıma gelmedı gelırse ucuncu dunya savası cıkabılır..

0|0
    0|0
  • Daha değil.Gidip naber la? derdim.

0|0
    0|0
  • Yakalanacak kadar salak biriyle ne işim olur.

0|2
    2|3
    • belkide yakalanmıcak zekıdır... belki aradıgı sn gıbı biridir onu yakalayamıcak kadar...

• mknox fena laf yedin :) Genelde böyle diyenlere benimde cevabım böyle oluyor gerçi ama şakalaşarak yapıyorum ben bunu :D

• Yakalamadım

0|0
    0|0
  • Yakalamadım

0|0
    0|0
  • yaşamadım

yaşasam tepkimi bilemiyorum o anki ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • Basıma gelmedı gelseydı sanırım uzuntuden kahrolurdum

0|0
    0|0
  • Yakalamadım

0|0
    0|0
  • yakaladım bilmiyormuş gibi davranıp itiraf ettirdim sonrada kavga gürültü ayrılık...

0|0
    0|0
  • bilgisayarına girmiştim msn konuşmalarına bakıyordum yaklaşık 2 yıl önceydı hatta birlikte bkıyoduk bu salak bunları silmeyi unutmuş :)) küfür ettim ve terkettim ne yapıcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...