Terk ettiğiniz sevgilinizi hala çok seviyorsunuz unutamadınız ona geri döner miydiniz?

Arkadaşlar sevgilinizden ayrıldınız ve terk ettiniz ama hala çok seviyorsunuz unuttamadınız tekrar birlikte olurmuydunuz?

Eğer evetse ne yazardınız mesaj olarak ne derdiniz fikrinizi bilmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim,

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben reddettiğim birine dönmem. ÇÜNKÜ bilinçli şuurlu karar veririm..

EĞER SEN dönmek istiorsan, unutamıyorsan hiç kusura bakma eşşeklik sendedir. eminim onu önemsemeyip başka ve de yanlış bir hayale kapılmışsındır.

YİNEDE; dönmek istiyorum diyorsan.. ona ismiyle yada beğendiği bir hitapla özlediğini yaz..

hatalı olduğunu itiraf ederek özür dile.. en güzel anılardan birini hatırlatarak değerli olduğunu söyle.. ve sonra cevabını bekle, bir kaç gün cevap vermezse aramayı dene gene cevap vermesse, ya nasip de ve bekle tekrar yazma arama. dönmezsede kaderine razı ol..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hem terk etmişsin hem niye geri dönüyorsun? niye terk ettiğini sorgula cevap orda.(muhteşem havalı bir cevap verdim yineee)

0|0
    0|0
  • salaklik ettim seni seviyordum ama terkedesim tuttu oyle iste terkediverdim kusura bakma gozleme yemeye gidelim mi bu aksam?

0|0
    0|1
  • asla. terk etsemde edilsemde geçmiş geçmişte güzel ve orda kalmalı. gemçiş defterleri acmanın kımseye fayda ve mutluluk saglamadıgını dusunuyorum. insanlar zamanla fikren değişyor. ve bıraktıgınız seyın eskısı gıbı olmadıgını goruyosunuz ki kendınızde farketmesınızde eski kişi olmuyosunuz.

0|0
    0|1
  • ayrılma sebebın çok buyuk bi şey değilse bence döner sen at mesajı eskı günlerimizi çok özledim de senı bi türlü uınutamadım ayrıldığım gunden berı hep aklımdasın de cevap atarsa demek kı sevıyo kabul edecek demektır

0|0
    0|0
  • sende unutamadın sanırım :)) geçmişe mazi denir ben geri dönmeyi düşünmem cünkü geri dönüyorsun sonra daha da üzülüyorsunuz benimle barışmak isteyen eski kız arkadaşım olmustu ama reddettim hiç pişman olmadım gerçi yalnız kaldık ama :)

0|0
    0|1
    • Evet unutamadım hala seviyorum ondan başkasını düşünemiyorum napacam bilemiyorum

• Terk etme sebebine ve onun bu husustaki düşüncelerine bağlı...

0|0
    0|0
  • ozur dile sonrasi kendiliginden gelisirse ne guzel

0|0
    0|0
  • sevdiğini hiç gitmeyecekmiş gibi seversen, gittiğinde de hep gelecekmiş gibi beklersin...

0|0
    0|0
  • bitmiş o artık

0|0
    0|0
  • Döncektin madem nie terkettin ?

terketmişin cocugu o sana doncekmi sen onu dusun asıl

0|0
    0|1
  • Hayır.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer oda hala seviyorsa dönerdim. Ama onun sana tekrar güvenmesi biraz zaman bulacaktır. Mesaj atmak yerine bir gün buluşmaya davet et ve içindekileri söyle.

0|0
    0|0
    • Msj dan sonra belki buluşurdum oda isterse tabi bilemem ama cesaret edemiyorum birşey yazmaya

• hersey gerıde kaldı der konusmazdım

0|0
    0|0
  • dönmezdim terk etmişsem bir bildiğim vardır.

0|0
    0|1
  • Dönerdim de bakalım o durduğu yerde duruyor mu...

0|0
    0|1
    • Hadi durduğunu düşün ne yazardin ona geri barısmak icin?

• Tamam canim benide cesaretlendirdiğin icin teşekkürler

• Rica ederim, duruma göre güncelle haberdar et.

• ben döndüm ama o kabul etmedi.. çünkü hiç beklemediği bir anda terketmiştim çok kırdım,yıktım onu.. senin ben için bittin dedi biliyorm bitmemiştim ama tamiri mümkün olmayan yaralar açtım onda..onu yarıyolda bıraktığım için çok kızgın bana..ben de ümitlerimi yıkıp yoluma bakmaya çalışıyorm işte.. sen de en azından dene barışmayı acabaların kalmasın içinde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...