Deri inceltme, sadece bilgisi olanlar lütfen?

merhabalar, sağlam bir definisyon döneminden sonra yüzde 7 yağ oranına düştüm amma velakin derim çok kalın olduğu için six packler belirginleşmiyor, yağ oranıma göre definisyonumda düşük çünkü vücudumdaki tüm deri bu şekilde kalın, bu işe yıllarını vermiş bilgili arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum, ''yağlar kasa dönüşür mü, mekik çek eritirsin, protein tozu kısır yapıyormuş''çular yorum yazmasın lütfen.

Güncellemeler:

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kimileri deri inceltmeye diyet tavsiye ediyor. Fakat bence sakıncalı olabilir diye düşünüyorum kas kütlesi azalır.
    Bir arkadaşım deli gibi spor yapmasına rağmen (maşallahı var) bir türlü karın kasları meydana gelmiyor. Nedeni ise derisinin kalın olmasından kaynaklandığını dile getirmişti. İlk ondan duymuştum böyle bir şeyi. Hocanında yararlı cevaplar verdiğini düşünmüyordu. Sende de aynı durum mevcut anlaşılan.
    Sahi bunun çaresine ulaşan biri varsa buradan bir dürtsün beni.

Son cümlene güldüm. Toz kısır yapıyor mu ya? Bırakayım ben o zaman asdfghjk

0|0
    0|0
    • 4 aydır diyet + kardiyo modundaydım 7 kg yağ attım vücuttan 2.5 kg'da kastan gitti tabi, ama deride gram incelme yok yüzde 7 yağ oranında karın kaslarımı anca doğru açıyı yakalarsam çıtırdan görebiliyorum :) tozu bırak kısır yapıyor kalp krizi geçirirsin bide sdfsdfsd @Rosebud

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• bu genetik olan birşey herkesin kas yapma süresi eşit değildir arkadaşımla başlamıştım ben 3 ayda belirgin şekilde kas yaptım tabi daha önceden de çok uğraşırdım sporla vücudum alışıktı ama arkadaşım benden daha kilolu eti sert ve derisi senin dediğin gibi kalındı benim ise derim ince yumuşak kollarım spor yapmayınca sallanıyor o derece ben kolay kas yapardım o zorlanırdı ben kas yapınca bıraktım sporu o 5 ayda yaptı onun bırakmasından 2 ay geçti benim kaslar söndü gitti onun kaslar hala sert spor hocasına sorduğumuzda benim için çabuk kas yapabileceğimi ancak spor yapmazsam kaslarımı çabuk kaybedeceğimi arkadaşımınsa geç ve zor kas yapacağını kaslarını spora devam etmezse geç kaybedeceğini söyledi six pack olayına gelince karın kası yapmak meme ve kanat kası yapmaktan daha kolay kardeşim yapman gereken yatarak halter kaldırıyosun ya onun setlerini artır ve gittikçe ağırlığını artır kısa sürede şekillenir ama tabi filmlerdeki gibi 4 4 lük bir görünüm olmasada belli oluyor diyeceğim bunlar

0|0
    0|0
    • dostum uğraşıp yazmışsın eyvallah ama benim vücut bu zaten http://i.hizliresim.com/AmrQ2L.jpg definasyonum bu şekilde ve hacimli karın kasları var altta ama işte o deriden dolayı belirginleşemiyor ileri doğru çıkık duruyor, genetik tabii ki bu durum fakat bir çözümü olmalı

• Hocam bende de oldu aynısı, karnıma streç film sarım 5 gün boyunca günde 3 km koştum. İşe yaradığını söyleyebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...