Sosyal medyada tanıştığınız kızlar için ne düşünüyorsunuz?

Facebook foursquare twitterda falan tanıştığınız kızlar için ne düşünürsünüz? Normal hayatta arkadaş aracılığıyla tanışmak kadar normal karşılanabilirmi?

0|1
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• bu ortamlarda millet nasıl tanışabiliyor hala anlamış değilim. arama kısmına fatma yazıp aratıyorlar mıdır nedir :) .hani eskiden mirc falan vardı onlarda daha kolaydı. neyse soruya gelirsek diyelimki tanıştılar görüşmeye başladılar, neden normal karşılanmasın ki . ha arkadaşın tanıştırmış ha sokakta tanışmışsın ha internette fark etmez bence.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Hayatlarımızı sanal ortamlarda paylaşıyoruz, doğum günlerini bile duvarlara yazıyoruz. Sanal alem sanallıktan çıktı artık bunu kabullenmek lazım. Gönül ilişkisi konusuna gelince yanlış değil ama sadece biraz riskli. Zira akıllı biri karşısındakinin dürüstlüğünü mimiklerinden ve bakışlarından anlar. Şu vücut dili denilen kopliman eksik bu tür tanışmalarda. Fakat yine kişisel kanaatimdir ki yine akıllı bir insan üç beş muhabbetle karakter analizi yapıp ilerleyen muhabbetlerde etkilenebilir, etkileyebilir. Bence günümüz yaşantısında bir mahsuru yok. Sanalda da olsa insan insandır, uzayda da olsa insan insandır. :D

1|0
    0|0
  • Facebookta ömrünün 24 saatini geçirenlerde zaten kafa yok.

Twitter desen aynı Facebook gerçek arkadaşların(tanıdığın) insanları ekliyeceğin bi ortamdır

kime bakıyosun 5 min arkadaşı var bilemem 100 b abonesi

Dakika bir golbir link atıyolar onu beğen bunu beğen diye.

Ama kızlara gelince zaten insan anlamakta zorluk çekiyor ortalık fake dolu

Adamlar işi profösyönele almış bea.

0|0
    1|0
  • Elbette karşılanabilir. Hem bizim çağımız ve 1995den sonra doğanların çapı uzay çağı olduğu için hesap edilemeyecek kadar çok insanın kısmeti ve kaderi kısmende olsa dijital çağa yazıldığından gayet normal bir durum.Benim komşum sanaldan tanıştı evlendi.Damat ilkokul mezunu kız ise yüksekokul işletme mezunu ve internette tanışıp evlendiler.Buna ne diyeceksin peki.?

0|0
    0|0
  • her birinin profil fotoğrafına baktığımda her seferinde ya top model yada manken filan düşürdüm diye düşünüyorum.sonrası hüsran.acı,keder...

0|0
    1|0
  • fame olmaya çalışan ergen kızlar olarak adlandırıyorum ben onları :D

0|1
    2|0
  • gayet normal cünkü sosyal medya bir sosyalleşme paltform ve iletişim için bir araçtır tabi amacına uygun kullanıldıgı sürece

0|0
    1|0
  • arkadaş aracılığıyla tanışmak daha iyi tabi.sonuçta daha iyi bi referansın var ama internetten biriyle tanışıp görüşmek de gayet normal bence

0|0
    0|0
  • facebook gör beğen evlen :)

0|0
    1|0
  • merhaba bence tanısmanın orası burası olmaz sonucta biyerde tanısman lazım :) herhangi bir ard niyet güdülmez merak etme ... sanırım sen biriyle tanıstın ? eyer böyleyse korkma sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası olduğundan, arkadaş aracılığıyla tanışmak kadar normal karşılanabilir.

0|0
    1|0
  • zaman gösterir. kimi arkadaş olur, kimi sevgili.benim için normaldir. dünyanın bin bir farklı yerinden arkadaşlarım vardır.kimseyi de kötü amaçlar için eklemem

0|0
    1|0
  • Pek bir şey düşünmüyorum açıkcası. Hatta artık tanışmamaya çalışıyorum. Ama netten tanışıp evlenen arkadaşlarım falanda var.

0|0
    0|0
  • evet bence normal karşılanabilir şimdiki tanışmalarda öylre olmuyor mu sence artık normal zamanda tanıştıgın kişiler san akötü gözle bakabiliyor bu internette daha güzel bir hal almış benim gayet güzel sosyal arkadaşlarım oldu

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sosyal medyada tanışmak zaten tam anlamıyla tanışmak olmamakta.

ama genel olarak hepsi yakın arkadaşlarım sıfatındalar.

0|0
    0|0
  • Facebooktan yazan tanımadığım kızlara ne güven duyuyorum, ne de değer veriyorum.

0|0
    1|0
    • İlk mesajı atan kız değilse? Sen yazdıysan cevap verdiyse?

• Tanımadığım kıza facebooktan yazmıyorum. İnsanın hiç tanımadığı biriyle duygusal ilişki kurmaya çalışması saçma geliyor. Onun dışında ilgi gösterdiğim biriyse karşılık görmek tabi ki hoşuma gider.

• nefes aldığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sadece can sıkıntısından konusuyorum. ne yani bununla ciddi düşenecek hali,m yok.

0|0
    1|0
  • E onlarda insan?

0|0
    1|0
  • hiç o platformlarda kızlarla tanışmadım

0|0
    0|0
  • bana face den yazan motor degil taktör. kızlar hiç yazmıyo

0|0
    1|0
  • gayet normal bence bir fark yok

0|0
    1|0
  • Bi fark gözetmem.

0|0
    1|0
  • tabı karsılanabılır reala taşınıp ıyıce kaynaşıldkdan sonra sorn yok

0|0
    1|0
  • Kimsenin veremediği acaba verir mi ? (yalan mı söyliyeydim)

0|0
    1|0
  • bence hepiside o

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlenilecek kızlar.

0|1
    2|1
  • hersey olabılır..

0|0
    0|0
  • yav ben feysbuk, tivitır ya da 4sq'de kimseyle tanışmıyorum. siz nasıl tanışıyosunuz yav?

0|0
    0|0
Yükleniyor...