Adamın birine sormuşlar düşmanın var mı diye o da akrabam yok ki demiş.

sizin görüşleriniz neler ? sizcede akrabalarınız düşmandanda betermi ?

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• Ahahah çok yerinde bi cevap vermiş. Doğru söze ne hacet =)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben kendim annemin ailesini çok seviyorum :) çünki çok dürüstler, dobralar, açık sözlüler.Gizlileri saklıları yok ama babamin ailesindeki bir çok kişi akrepten öteler.Okumuşlular, yüksek mevkilerdeler ama ne paraya doyabiliyorlar nede akrep gibi sokmaya.Onlarla bazen mecburen görüşüyorum ve onlarla aynı ortamda oldugum zaman içimden bir kaç tane sakinleştirici almak istiyorum :).Ne yapalım babam için katlanıyorum.

0|0
    0|0
  • Bence doğru demiş. Akrabadan gelen kötülük daha fazla oluyor :) Ne gelirse en yakınlarından gelirmiş.

0|1
    0|0
  • evet aynen öyle en yakin akraba bile yillar sonra yilan olduklarini belli ediyorlar

0|1
    0|0
  • birazı beter birazı iyi

0|0
    0|0
  • benım akrabalarım ole deıll..

0|0
    0|0
  • Her akraba aynı değilde baş belası olanlar da yok değil.

0|0
    0|0
  • "Yiyecen içecen akrabanla alışveriş etmicen" derdi annanem

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmıyalım ama cogu akraba oylee mlsf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok doğru bir söz iflas etmemizin sebebi amcam dı 2 ev dükkan araba para mal mülk herşey gitti iflas ettikten sonra kimsemiz kalmadı adam değildiniz insanların önünde dostlarından herşeyden olurdunuız saglıgımdanda oldum hasta oldum .kimse size bakmaz para isteyecek diye muhattap almazlardı. Okuyamadımda hep icimde ukte kaldı .liseyi zar zor bitirdim bırakmayı düsündüm calısmak icin ama iyi ki bırakmadım .Allaha sükür durumu toparladık 6 sene sonra cooookkk cokkkk tecrübeler edindim hayat ile ilgili :) çok güclü duruyorum hayata karşı bu saçlarla :) düşenin dostu olmaz cok kötü bir durum düşmanımın başına gelmesin..

0|1
    0|1
  • Var bir iki tane iyiliğimizi istemeyen akraba görünümlü insanlar. Fakat düşmanca yakıştırma biraz ağır olur.

0|0
    0|0
  • hepsi değil bazen öleleri çıkıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...