Arkadaslar bir spordan anlayan biri baksin?

Youtube da 6 dklik karin kasi calismasi var 3 gundur onu yapiyorum birde 12dk lik thigh gap calisiyorum ve 50 squat yapiyorum sizce bunlar 1ayda etkili olur mu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Etkili olur ama internetten pc başında yapıyosan INSANITY SHAUN T buna bak. Hatta direk şu videosunu yap. Plyometric Cardio Circuit

0|0
    0|0
    • Tamam hemen bakiyim

• Evet baya iyiymis ona basliycam tesekkur ederimm

• Ne demek iyi sporlar.

Erkekler Ne Diyor 6

• He olur

0|0
    0|0
  • beslenme yoksa istrsen ronnie coleman egzersizi yap en önemlisi beslenme sen kimseyi dinleme istersen spor yapma beslen bu işi profesyonel olarak yapıyorum

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak yaparsan etkisini görürsün fakat belirli bir süre sonra vücudun buna alışacak ve yeni antrenman programları bulman gerekecek

0|0
    0|0
  • farkını çok fazla görmessin sonuçta sürekli gözünün önünde olduğu için değişiklik farkedilmez ama hissedersin çok rahat

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat etmezsen hiç bişey olmaz hatta zayıflicam diye az yiyorsan vucudun yaşaman için gereken enerjiyi bulmak için gider kasını parçalar bcaa yı kullanır veremli gibi gezersin.

0|0
    0|0
    • Ya oruc tutuyorum hshxshd

• Çok cahilsin ve emin ol yaptığın şeylerden hiç bir sonuç almadan en fazla 1 hafta sonra sıkılıp bırakıcaksın senin kaderin bu.

• farkını görürsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...