Öğrenim kredisini ödemekte sorun yaşar mıyım?

arkadaslar ben universite 2. siniftayim bu sene bursa basvurdum ogrenim kredisi cikti sonra odemede sorun yasarim faiziyle cok olur diye korkuyorum bu parayi alsamda bilgisayar kursuna falan gitmek yararli olcak bana fikir verirmisiniz :((

Güncellemeler:
bnde almayi dusinuyorum peki not ortalamasina gore bursa donusuyomus var mi oyle bisey

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• walla ben aldım.şimdi ödüyorum ayda 190 tl olarak.şimdi olsa yine alırım :D pişman değilim :D çok güzel oluyodu her ayın 7 sinde :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• faizi çok fazla olmuyor. mezuniyet sonrası iş bulma potansiyeline, ailenin durumuna göre kararı sen ver.

0|0
    0|0
  • al ödemede sıkıntı çıkmaz okul bitince ailen onu taksitlendirip seve seve öder yada sen bi işe girersin sıkıntısız ödersin :)

0|0
    0|0
  • bence al ödemede sıkıntı çıkmaz bi işin olduktan sonra .

0|0
    0|0
  • arkadaşım al ama mezun olduktan sonra da zamanında ödersen sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
    • mezun olduktan 2 sene sonra başlamıştı ödemem sanırım sistem hala aynı.verirsn aydan aya otomatik ödemeye dokunmaz o zamn

• alma valla biraz dişini sık bak ödemesi zor oluyo üç ayda bir 600 küsür gidiyo

0|0
    0|0
  • faizini almıolarki sadece ana parayı alıolar sn sigortali bi işe başladıgın zaman taksitle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sabit bi fiyatla sözleşme yapıyosun 10bindi sanırım

0|0
    0|0
  • bilmiyorum bursa dönüşmüyor sanırım , ben de aldım harcamıyorum, mezun olduğumda kendime bi yer açacağım. ödemek kolaymış yapılandırılıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...