Anahtarlığınız nasıl?

Uzun zamandır merak ediyordum :D İnsan nasıl bir anahtarlık taşır diye :D Sorum tabi ki anahtarlığı olanlara. Sizin nasıl anahtarlığınız? bir markanın mı? peluş tarzı bişey mi? hayvan mı? :D

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• peluş hayır

demirden bir şey

çilekler ve balıklar var

ağır olunca bulması kolay oluyor

malum bayan çantası

0|1
    0|0
  • Kutu daki içeceklerin metal açma aparatlarını arkadaşlardan topların (gazlı içecek içmediğimden) anahtalığa dizerim böylece hem çok aykırı bir görüntü oluyo hem çok hoş bir ses çıkıyo =)

0|1
    0|0
  • Milyon tane metal şey var... Eyfel Kulesi, Bahreyn Cumhuriyetinin bir şeysi, ofis çekmeceme ait anahtarlar filan... Çok şıngırtılı kaybetmeyeyim diye...

0|1
    0|0
  • ev anahtarlığı kırmızı ufak bir cüzdan

okuldaki anahtarlığım ağaçtan ufak bir parça üstündede benim annemin babamın adı yazıyor

0|1
    0|0
  • Pembe,minik ve iştah açıcı bir pastaydı anahtarlığım.Ama dışarı çıktığımda kaybettim onu ve bir daha ondan haber alamadım:((

0|1
    0|0
  • Minik bi bez bebek :)

0|1
    0|0
  • Nazar boncuğu.

0|1
    0|0
  • Kalp var.

0|1
    0|0
  • I(kalp)İzmir

0|1
    0|0
  • Bez bir arma var

0|1
    0|0
  • Taşlı , plastik camlı pembe bir ayı anahtarlığım var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Arabamın orijinal anahtarına 5 adet malahit taş boncuk taktım. Diğer anahtarlar deri anahtarlıkta duruyor.

0|1
    0|1
  • Minyatür bir mikrofon..

0|2
    0|0
  • arabam anahtarlıgım K.Atatürk evinim bi inşaat sirketinin reklam anahtarlıgı ama sık bir sey yapmiş basıt bir sey degil

0|1
    0|0
  • kullanmıyorum anahtalık. sadece o anahtarları bir arada tutan çember zımbırtı var. ekstra yüke gerek yok : )

0|1
    0|0
  • Çelikten Osmanlı Tuğrası Bir anahtarlık kullanıyorum değişmezim.

Genelde süs eşyalarım Tablo,yüzük,saat,anahtarlık,bardak aklınıza gelebilecek her şey osmanlı Tuğrası ve Türk Bayrağı üzerinedir.

0|1
    0|0
  • Anahtarlık dedin bir olay geldi aklıma :))) kimi insan anahtarlıga cok takar cok özenir benimki dandik bir promosyon malı neyse olay söle...

Otobüsle biyere gitmekteyim araba cok dolu adamın biri arkadan bindi akbil yolladı ön tarafa ama geri bir türlü gelmedi adam en sonunda

- Yaw arkadasım albil aylık al senin olsun ama anahtarlımı bana geri gönder...

0|1
    0|0
  • prezervatifli anahtarlıklardan kullanıyorum :)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş yazılı slikon anahtarlık.

0|1
    0|0
  • benim anahtarlğım çok orjinal :) gönderilen bi kredi kartından valize asmak icin küçük, zincirli, kredi kartının 3de 1 boyutunda bi etiket ve aynı etiketin zincirine eklediğim sim kartın ilk aldığımızda içinden çıkarttgmz çerçevesi..

0|1
    0|0
  • motosiklet anahtarı honda amblemi ev anahtarım adımın baş harfi araba anahtarı kendi kumandası

0|1
    0|0
  • benim bi anahtarlığım bile yok :(

0|1
    0|0
  • arabamı alırken vermişleri TOYOTA yazılı bir anahtarlık:)

0|1
    0|0
  • Arabamin anahtarligi kumandasi

ev anahatarligi ismimin yazili oldugu bir tesbih

motosikletin anahtarligi galatasaray armasi

0|1
    0|0
  • 6 numara küçük bir ingiliz anahtarı. (combination wrench)

0|1
    0|0
  • Deri kaplamalı elektro gitar anahtarlıgım var 3-5 cm civarında bişey:)

0|1
    0|0
  • Ne anahtarlığım var nede kullanmak hoşuma gider.

0|1
    0|0
Yükleniyor...