Galatasaray - Fenerbahçe.......

Arkadaşlar erkek arkadaşım bu pazar gs-fb maçı var beraber izleyelim mi dedi tamam dedim. Annesiyle aram iyi değil kadın beni bir kere gördü ama sevmiyor beni tanımadan on yargıda bulunuyor. Maçı açıkçası onlarda izlemek istiyorum. Sizce ne yapmam gerekir.

Güncellemeler:
Birde aklımagelöişken diycekki erkk ark. Ya bizde mac gösteren kanal yok yada saat cok gec olur seni bırakamam oyle tek basına gitmeye diycek ne yapmam lazım

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• köprüyü gecene kadar ayıya dayı dicen ben gibi :)

1|0
    0|0
    • Peki erkek ark. Onlara gitmeyi nasıl ikna edicem

• Haklısın sanırım...

• sende veya sevgilinde bi sorun yok ama bunu düşünme

Erkekler Ne Diyor 6

• digiturk yoksa izleyemezsiniz de annesi ordayken nasıl zarar verecekki

0|0
    0|0
  • Bence git düzgün davranışlarda bulunca senin hakkında düşündüklerinde pişman olsun

1|0
    0|0
  • maç izlerken benim gibi çok küfretmiyorsan git 2 saat elemanın gönlü olsun en azından ..

0|0
    0|0
    • dur lam soruyu tekrar okudum .. kafam karıştı .. o maçı beraber izleyelim dedi .. sen de onlarda izlemek istiyorsun .. onu buna nasıl ikna edeceğini düşünüyorsun .. ulam derbi insanda akıl bırakmıyorsun ..

• Onada sorun cıkartıyor bir kere yenş çıkmaya basladık gs macına gittim ark evine yapmadını bırakmadı ki oda ark cıktı dısarı

• walla evde kızlı erkekli fanatik 8 Galatasaraylı olacak .. elemanı devre arası camdan atarız sorun çıkarırsa .. bence maçı gidip güzel bir cafede izleyin .. şimdi maç günü annesi falan çekilmez .. başka bir gün gidersin onlara ..

• çoktan anasını komşuya yollamıştır senınkı merak etme

0|0
    0|0
  • cafede izleyelim ortam daha maç havası olur de .

0|0
    0|0
  • Maçı onlarda izlersen bi derbide o evde olur diyeyim sana en iyisi bi cafeye gidin beraber izleyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu olay spordan çıkmmış başka boyut almış :)) Sevmesin zorla sevdirecek halin yok olduğun gibi davran bence kasma kendini oğlunu kıskanıyor olabilir..Hem boşver ya o derbide kadıncağız aklına bile gelmez gidin dışarda izleyin ne işin var onların evinde boşver ikiniz rahat rahat izlersiniz hem eve gidersen malzeme çıkar kadına dışarı çıkın siz.Ay düsündüm de bian kadın fb li sen galatasaraylı maç sonu kaşık bardak havada uçuşuyo :D

0|0
    0|0
  • Yorumlarını okudum. Bence sen sevgilini kendi evine kabul etme uzun bi süre. Ailesi senin bu davranışlarıın yadırdıyo olabilir.

0|0
    0|0
    • Ailesi bize geldiğini bilmiyor. Yoksa annesi falan kıyameti kopartır.

• e yaani. sevmediyse ısınmaz sonradan kadın.

• Maç ne zaman, wuhuuu bilmiyordum bak. İki kek yap, bide fal bak oh mis. Sever seni, ben bile sevdim.

0|0
    0|1
    • 1 kere gittim. Kahvaltıya cagırdı kendi ellerimle kurabiye yapmıştım bir eline sağlık demedi yengesi geldi kızım eline sağlık cok guzel oluş... çok mu zor bir eline sağlık demek ;((

• Ciddi misin. Üzülme ya, seviyor dedim iyi şeyler dedim. A a a . =(

• Kımseye bi kötülüğüm dokunmadı benim yada kastı yapmadım hıç bir kötülüğü bazen cok canıma tak ediyor seytan diyorkı bir tursu kabı al oğlunun tıursusunu kursun

Yükleniyor...