En çok ne zaman duygulandınız?

bahsedebilir misisiniz en çok duygulandığınız zamandan,kendinizi yenmek için neler yaptınız o anda,yaptığınız en çılgınca şey neydi?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• hemen hemen hergun duygulaniyorum nedense. bende sorun var sanirim. bugunde bir kac kere duygulandim şu andada zaten gozlerim yasli cagresiz hisediyorum kendimi.. uyumam lazim, uyuyamiyorum, sessiz bir odada pc basinda agliyorum.

oncelikle annemle babamin yaslandigini farkettim, cok agir bir duygu korku verici.. annemin bugun dogum gunu, 60 yasinda, yurumekte zorlandigini gordum, babaminsa bir turlu engel olamadigim sigara yuzunden oksurmesi.. benimse yasim daha 19 kotu seyler geliyor aklima, kendimi okyanusun ortasinda kaybolmus rotasiz bir gemici olarak hisediyorum..

ikinci nedense biraz once sesini duymak istedigim sesinde huzuru guveni buldugum, sevgiyi anlasilmayi aradigim, herseyi goze alarak davrandigim deger verdigim erkek arkadasimi aramam oldu. aramasaydim keske, bu saate neden aradan diyip telefonu kapatan, tekrar aradigimda mesgule atan sevgili..

en kotusude o benim ne hisettigimi şu anda bilmeden uyuyor olmasi, bilse bile umrunda olurmu dedigim sevgili.. yarin yuzume gulerse gitmesin diye geri gulumseyecegim sevgili..

ve daha bogazimda dugumlenen daha cok sey...

tesekur ederim, aslinda sorunla alakalimi degilmi onuda bilmiyorum ama icimi dokmeme vesile oldun.. 5 yildiz verdim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• her sabah duygulanırım, babannemin yakarışlarını duydukça ve çaresizliğini gördükçe.. bunun dışında, O'nun başkasıyla olduğunu öğrendiğim an.. kendimi yenemedim. yenebilseydim zaten güçlü bir insan olurdum ve bunlar beni duygulandırcak sorunlar olmazdı..

0|1
    0|0
  • Bugün. Geçen sene bir hocamızı trafik kazasında kaybettik. onun ölüm günü geldi onu hatırlayınca baya duygulandık., bir de ailevi meseleler açıldı bazı arkadaşların anneleri terk etmiş, bazılarının babaları ölmüş onun şeyini yaşadık.

0|0
    0|0
  • en çok duygulandığım an, üniversite sınav snucunu öğrendiğim andı. beklediğimden de yüksek puanlı bir üniversiteyi tutturunca :) ağladım 3-4 saat falan..

0|0
    0|0
  • babamın kanser oldugunu ogrenınce

0|0
    0|0
  • gece oldu mu ne değişiyo bilmiyorum ama daha çok duygulanıyorum

0|0
    0|0
  • Duygulanmak degılde delirsigin diyelim sevdıgımden ayrıldıgm gundu neler mı yaptım hala deliyim:)

0|0
    0|0
  • dün duygulandım .. sevgilimin yüzüne bakınca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• insna en cok hayatta değer verdiği şeyi ya kaybettiğinde yada kaybetmek yüzleştiğinde duygulanıyor..

annemin ameliyatında en cok duygulanmıştımm.. film seridi gibi küçüklüğümden o anıma kadar üstümdeki emeği gözümde süzüldü..tuhaf oldum tüylerim seyrel di bir parcam kopmuş gibi oldum ağlamaya başladım

en cılgın seyim durmadan dua ettimmm

Allahıma şükür şimdi çok iyi...

0|1
    0|0
  • Çocukluk arkadaşımın tabutunu taşırken.

3|2
    0|0
  • Demin hoşlandığım kızın resmine bakınca onunla bu şehrin hiç bir köşesinde karşılaşamayacağımız için.. sanki lezbiyen gibi anlayamadım feminist bir kadın...

0|1
    0|0
  • Biraz önce Aşk yenimi filmini izlemiştim.Adamın haline duygulandım.Vay garibim,kız hatırlamadı unutmuş.

0|0
    0|0
  • Çok kısa zaman önceydi. Önce ona kızdım, sonra kendime. Sonra da beynimi sorular kapladı sanki. Cevapları bulamadım ama birkaç kişiyle konuşmak iyi geldi. Bir de kesin reddedilince her şey sona erdi. Böyle işte..

0|0
    0|0
  • evlilik teklifi ederken

0|0
    0|0
Yükleniyor...