Ya Allh askına biri bana akıl versin?

Ya kilo vermek ıstıyorum spor salonuna gidiyorum saatlerce cok cok ıyı calısıyorum ama yemeden yapamıyorum :(( yani bunun bir yolu yok mu nolur yardım edin :((

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• oruc tutuyormusun? her is beyinde biter. bak oruc tutabilir bir insan demisse Allah diyeti bir hayli yapar. bende 18 kg vermistim ve günde 1 saat spor yapiyordum ve sabah cok yiyordum aksam hic öglen az.. okadar

0|0
    0|0
    • ya benimki yemek değil aburcubur :( ben yemek yameyi alışkanlık kazanmadım hiç :( spor yapıyorum ama düzenimi sağlayamıyorum yemek için. sürekli abur cuburla beslendim hep şimdide yemek yiyemıyorum genede

Erkekler Ne Diyor 12

• Kilo problemi, zayıflamak gerçekten zordur. Bu konuda bir kaç öneride bulunacağım arkadaşım sana. Ancak öncelikle bana boy ve kilonu bildirir misin?

0|0
    0|0
    • 160 lı bişey küsüratını bilmiyorum 102.4 kiloyum

• Bu söylediklerimi yaparak kendini telkin edebilirsin.

• Telkin ederekte bilinçaltındaki zayıflamana, kilo vermene engel olan düşüncelerdende kurtulabilirsin arkadaşım.

• Duzenli ve azar azar yemen lazim. Sofradan tam doymadan kalkacaksin. Kalorisi cok olan yemekleri yemeyip bol bol su iceceksin

0|0
    0|0
  • Doktora'da gitmelisin eğer obezite sınıfına giriyorsan daha kötü olmadan.

0|0
    0|0
    • morpid obez. (ölümcül obez) dim bikaç kilo verdim o sınıftan dustum. spora basladım felan cok ıyıyım sporda ama yememi durduramıyorum

• Az ye yoksa kilo vermenin baska yolu yok

0|0
    0|0
  • Bir yolu var, eğer benimle sevişirsen gizli yöntemi sana söylerim

0|0
    1|0
  • Yemeden yapamıyorum diyorsan bir günde aldığın kaloriyi hesapla ve gün içerisinde egzersizler yaparak bu kalori miktarının üzerine çıkmaya çalış

0|0
    0|0
    • iyide genede kılo almazmıyım? yag yapmazmı?

• hayır :(

• Acı yoksa kazançta yok. Bazı şeyleri gözden çıkartacaksın ki başarıya ulaşabil

• Bu iş motivasyon ve kararlılık işidir. Mideni yağ ve karbon hidrat değeri düşük besinlerle dolduracaksın lifli besleneceksin. Yulaf salata light tonbalığı tarzı ekmeği patlıcan yemeğine bana bana yersen kilo milo veremezsin.

0|0
    0|0
  • Senin ilacın bende. Aynı problem bende de vardı ama çok şükür aslan gibi vücudum var şimdi. Özele gel de, derdine deva olayım

0|0
    0|0
  • Akupunktur dene

0|0
    0|0
  • Diyet olmazssa imkansiz

0|0
    0|0
  • Yok kardeşim maalesef yok az ye çok iç iç derken su iç

0|0
    0|0
  • yemeyeceksin az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben sppor hocasıyım özele yaz yardmcı olim canım

0|0
    0|0
  • Istah kesen caylar var onlardan kullan

0|0
    0|0
    • 5 li çay kullanıyorum ama genede olmuyo napasam yapim artık dıyet bıskuvıler felan aldım sureklı onlar agzımda

• sadece abur cubur şeyler yeme

0|0
    0|0
    • işte duramıyorum yemeden :(

Yükleniyor...