Geçen bir ortak arkadaş bizi tanıştırdı, bütün gün beraberdik...

Bayanlar, bak bi! bişey sorcam?

geçen bi ortak arkadaş bizi tanıştırdı, bütün gün beraberdik,üç beş fotoğraf falan çektik, Kız faceten fotolarımızı etiketlemiş koymuş , kesin benden ekleme bekliyor ama eklemiyorum gıcıklığına, eklemesem amaaaaaaaan mı der! bi yol bulup eklermi? hangi erkek daha mahbüledir ...

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• ne skim bir icatmış bu facebook,erkeğin makbul olanını facebook ta ki bi hareket belirliyosa vay bu gençliğin haline

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendi gibi olan erkek...ne istediğini bilen böyle acaba sunumu yapsam bunumu yapsam demeyen erkek.gönlun varsa yarışa girmenin anlamı ne ?

0|0
    0|0
    • ya haklısın, oyun oynuyoruz resmen. ama bak simdi, eskiden olsa ortak arkadası arayıp kelam edip bir araya tekrar gelmek saglanırdı, simdi facebook falan var, eklemek var, eklememek var. kızı istersin, bi havalara girer , sen pisman olursun.. olay karsındakinin beklemedigi seyleri yapmak degilmi, beklemedigi anda eklesem mesela 1 ay sonra.. yada beklemedigi anda karsısına cıksam? daha iyi olmazmı?

• şahsen böyle bi durumda ben hayatta eklemem tarzım değil hoşlansam bile eklemem ondan beklerim oda arayı çok uzatırda eklemezse sıkılırım sallamam bidaa gönlüm geçer:))) hadi bakalım ne olck haberlerini bekliyoruz:)

• ayynen o eklerse zaten benim gönlüm gecer.. ya zaten bisey de yok ortada ya, güzel bi gün ve etkilesme var iste :)

• Niye eklemiyorsun hı? Geçen bir arkadaşta beni bir arkadaşıyla tanıstırdı çocuk beni eklemiyor atar yaptım şuan. ne olacak ekleseniz hı?

0|0
    0|0
  • kacan kovalanir,pek ustune dusme zor olan herzaman sevilir,ama cok uzatma fazla naz asik usandirir derler,:)

0|0
    0|0
    • uzatması yok ya eklicem ya eklemesini beklicem... ama eminim bekliyodu eklememi , eve gidince pc yi accaktı bi bakcaktı ben ekleme talebi göndermisim :)şu an bile saskındır ..

• Baktım abi hemen.

Ee bence kızı ekle yani niye eklemiyorsun ki çok MAHBULE geçer yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yorma kendini hosuna gidiyorsa ekle

0|0
    0|0
  • Umursamaz odun ol daha çekici olursun vazgeçilmez olursun böyle devam et

0|0
    0|0
    • bilader bunu ben daha ilk kızda anladım merak etme :) ama facebook falan yoktu o zamanlar , simdi bi de sanal ortamı cıktı muhabbetlerin , bu yönde fikir almakta fayda var.

Yükleniyor...