Sporcularin ve zayiflayanlarin fikrini istiyorum?

Arkadaşlae 10 aydir spor ve diyet yapiyorum. 23 bucuk kilo verdim. Simdi yaptigim spor normal spor salonu kostum mekik falan çektim. Şimdi pilatese gitmeyi düşündüm ve doktora soyledim. Bana dediki haftada 3 gun disarda 1 saat yuru diger gunler evdeysen yuruyemiyorsan hafif egzersizler yap vcdn sıkılaşır ve kilonda sabitleşir dedi. Şimdi sizin onerileriniz nedir hangi egzersizi yaptigin onemli degil yeterki yap sıkılaşıcak vcdn zaten dedi. Sizin oneerileriniz nedir?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sabrın ve kararlılığından dolayı tebrik ediyorum.
    Bir süre pilates yaparsan antrenman rutinini değiştirmiş olursun ve senin için daha iyi olur. Koşu ya da spinning ile desteklersen de daha verimli olacaktır.

Not : Doktorların spor konusundaki cahilliği beni deli ediyor!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangi egzersizleri yaptığın ÖNEMLİ. Hatta en önemlisi bu. Yaptığın her egzersiz farklı bir kas grubunu çalıştırıyor bu yüzden egzersizlerini düzenli bir sıra ve doğru bir şekilde yapman gerekiyor sonra gelişemezsin. Yürüyüşünü yap sonrasında ise gerekli egzersizlerini yaparsan istediğin sonuca rahatça ulaşabilirsin. Belirli bir kilo verdikten sonra vücut bu düzene alışıyor ve kilo vermen durma noktasına kadar yavaşlıyor. Bunu önlemek için her zaman aynı antrenman programından uzak durmalısın, programını sürekli değiştirip daha da yoğunlaştırmalısın.

0|0
    0|0
  • Pilates yap daha iyi

0|0
    0|0
  • sende sporcu ol

0|0
    0|0
  • doktor doğru demiş. pilates de sıkılaştırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...