Es-Es vs Bursaspor maçı sizce nasıl biter?

Sizce bursayı yenebilecek miyiz? Maç evimizde ve muhteşem bir taraftarımız olacak. Bence ES-ES şimşek gibi çakacak bursa seyredecek, bu maç 2-0 biter diye düşünüyorum ya sizce nasıl biter arkadaşlar? Siyaaahhhhhhhhhhhhh!

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kırmızıııııııııııııııııııııııı!

hocam bu nası soru ya banko eses tabi ama bize bi yarın 6 da karabük macı kakalamıslar bide cuma bursa macı şaka gibi yarın ki idda bülteninde eskişehir 2 kere işlenmiş durumda :)

0|1
    0|0
    • Siyaaaaaahhhhh! (Nakarat yapıyoruz)

Sorma kardeşim bu adamlar hiç dinlenemiceklermi, biliyom karabükten moral toplucaz, bursayı da alıcaz İNŞALLAH :)))

• Kırmııııııızııııııııııııı!

aynen kardeşim ama ersun hocanın düşünceleri değişik olabilir yani bi macı gözden cıkarıp yedek kadro koyabilir

• Şampiyooooooooooonnn!... :))

Gerçi 5-2 yendiğimiz karabüke yedeklerle çıkabilir ama bursa maçına yedekleri çıkarması intiharla eşdeğer olur, gerçi benim ersun hocaya güvenim sonsuz :)))

Ha bu arada cuma günü maçtan önce Doktorlar caddesinde toplanacakmışız, :)) stada hep beraber yürüyüş var :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• cok da dogru bursa cok bıtkın kalcak :)

0|0
    0|0
    • bence de :))) Siyaaaaaaaahhhhhhhhh!

• eskısehırrrrrrrrrrrrrrrrrrr laylayyyylayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:D yasa es es

• eskişehiiirrrrrrr oleeeyyyyyy :))))))) eskişehiiirrr oleeeyyyy :)))))

• Ordu maçındaydım oyun açısından düşüşteler bence es es alır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• geçen seneki kupa yarı finalinde esese güveniyordum olmadı umarım bu kez bursayı geçer

0|0
    0|0
  • Ya berabere kalırlar ya eskişehir alır ya da bursaspor alır en kötü ihtimal maç yağmurdan, olaylardan falan tatil olur:)

Şaka bir yana 2-1 veya 3-1 es-es alır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 2-2 berabera bitter

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Berabere biter .

0|0
    0|0
  • garanti kg olur

0|0